fbpx

Що викинути перед Новим роком? 5 речей, які варто залишити позаду, щоб правильно почати рік

Новий рік – час скинути лічильники, поставити конкретні цілі, зосередити всю увагу на майбутньому та дати собі шанс здійснити свої добрі наміри. Але щоб досягти цього, важливо позбутися певних речей, які бентежать. Нижче ми пояснюємо вам, що це таке!

Напій з “бульбашками”, святкова атмосфера, подарунки, наряджені ялинки чи навіть світлові гірлянди…

Що викинути перед Новим роком, в кожній країні своя традиція…

Для святкування початку нового року кожна країна має свої звичаї. У Бразилії є традиція 7 разів перестрибнути через хвилі, загадуючи бажання.

У Данії є звичай, що всі розбивають використаний посуд перед вхідними дверима своїх друзів (чим більше розбитого посуду перед порогом дверей, тим більше це свідчить про те, що людина, яка живе в цьому будинку оцінюється).

В Італії, наприклад, перед північчю прийнято викидати з вікна предмети та одяг (поношений, порваний, зламаний чи тріснутий).

З боку Чилі ритуал полягає в передачі віника, щоб вигнати негативну енергію будинку. З іншого боку, в Китаї відбувається зовсім протилежне: по всій країні вкорінено, що людина матиме поганий рік, якщо вона візьме мітлу в день Нового року.

Однак, як і у випадку з ухваленням нових рішень, існують інші загальноприйняті практики, які включають позбутися певних речей до 1 січня.

Що варто залишити перед Новим роком?

Щоб добре розпочати Новий рік, ми повинні спершу звільнитися від тягаря речей, які заважають нам здійснити наші мрії та рухатися вперед у житті. Отже, ось від яких шкідливих звичок і думок потрібно відмовитися перед початком нового року:

Постійно думати про минуле і хвилюватися про майбутнє: щоб досягти успіху в житті, ви не повинні зациклюватися на минулому або турбуватися про майбутнє. Натомість вам потрібно повністю жити теперішнім моментом і прагнути стати найкращою версією себе.

Не зупиняйтеся на минулому

Нагодуй свої думки про самообмеження: якщо ти хочеш рухатися вперед у житті, тобі потрібно припинити бажання бути ідеальним і очікувати, що все піде так, як ти плануєш. Люди розчаровують, відносини руйнуються, старі мрії зникають і з’являються нові. Щоб досягти поставлених цілей, сьогодні існують різні шляхи досягнення.

Не порівнюйте себе з іншими і не думайте, що вони кращі або щасливіші: перестаньте думати, що деінде трава зеленіша! Ця схильність постійно порівнювати себе з іншими ні до чого не веде. Ніхто не кращий і щасливіший за іншого, кожен проживає свої моменти щастя і нещастя.

Пам’ятайте одну річ: порівняння вкраде вашу радість життя! Тому навчіться визначати себе незалежно від людей навколо вас.

Боячись невідомого: ми майже всі однакові, з приходом нового року ми відчуваємо ентузіазм і велику мотивацію розпочати все заново. На жаль, при першій зустрічній перешкоді ми відчуваємо, що наші плани не такі міцні, як ми думали, що зрештою розчаровує нас.

Настає невідоме, і тому майбутнє може здаватися темним і невизначеним. Тим не менш, це не привід боятися і відступати. Якщо для вас все не так зрозуміло або ви не знаєте, що вас чекає в майбутньому, не хвилюйтеся, краще знайдіть час, щоб жити з дня на день і уникати відчуття, що вам потрібно оцінити свою ситуацію.

Чіплятися за стосунки, які пригнічують: у дружбі чи коханні існують негативні чи токсичні люди, але не тому, що ми почали стосунки, ми повинні продовжувати до кінця. Дійсно, це правда, що миттєво виключити людину зі свого життя легше сказати, ніж зробити, але якщо ці стосунки приносять вам більше нещасть, ніж радості, ви повинні поставити їм крапку і почати все заново.

Початок нового року – чудова нагода вирішити відмовитися від шкідливих звичок і залишити позаду те, що виявилося непотрібним протягом минулого року.

Веселого та мирного вам нового року, дорогі українці.

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page