fbpx
поради
Щоб продовжити термін служби телефону: відтепер заряджайте його таким чином!

Щоб продовжити термін служби телефону: відтепер заряджайте його таким чином!

Важливий компонент мобільного телефону, акумулятор, часто піддається випробуванню. Якщо ви будете поводитися з ним неправильно, він вас теж налякає.

На жаль, ми часто робимо безліч помилок, які можуть вплинути на його належне функціонування. Однак від вас залежить, чи вжити правильних заходів, щоб зберегти його та продовжити термін служби. Ось кілька порад, яких слід дотримуватися, щоб отримати максимальну віддачу від його продуктивності.

Обмежте використання дуже дешевих зарядних пристроїв

На жаль, на ринку продається багато дешевих і ненадійних моделей. В ідеалі завжди бажано мати кабель і адаптер від виробника, які відповідають вашому мобільному телефону, щоб уникнути будь-яких пошкоджень. Але, щоб заощадити, багато користувачів купують недорогі зарядні пристрої, матеріали яких не є стандартними.

Остерігайтеся їх, оскільки вони можуть пошкодити ваш пристрій у довгостроковій перспективі. Навіть якщо заряд спочатку здається швидким, через деякий час акумулятор розряджається швидше, і мобільний починає перегріватися від найменшого заряду.

Тому будьте обережні та вибирайте оригінальний або сертифікований кабель.

Не заряджайте мобільний на ніч

Це поширена помилка: у більшості людей увійшло в звичку залишати смартфон підключеним до кабелю на ніч. Це заспокоює їх, думаючи, що він буде працювати, коли вони прокинуться. Але це дуже погана ідея.

Чого ви не знаєте, це те, що ви помітно скорочуєте термін служби батареї. І це також стосується абсолютно нового мобільного телефону.

Повторне повне заряджання протягом кількох годин може пошкодити акумулятор, особливо в довгостроковій перспективі. Не кажучи вже про те, що вночі пристрій може перегрітися: ви пошкодите деякі його внутрішні компоненти.

Незважаючи на адаптацію розумних зарядних пристроїв, бажано не перевищувати поріг 80% заряду.

Остерігайтеся екстремальних температур!

Напевно, ви вже десь це чули: літієві батареї, які мають більшість сучасних смартфонів, не працюють належним чином під впливом екстремальних температур. Дійсно, іони мають тенденцію зношувати матеріал, що зменшує тривалість циклів зарядки.

Найкраще рішення, щоб заряд тривав довше, — уникати впливу на пристрій дуже високих або занадто низьких температур.

Тому, наприклад, ми радимо вам бути дуже обережними, користуючись програмою в машині або на пляжі. Слідкуйте, щоб на пристрій не потрапляли прямі сонячні промені, оскільки він може швидко перегрітися.

Завжди шукайте затінене місце, щоб тримати свій мобільний телефон. Це також стосується заряджання акумулятора.

Зменшіть яскравість

Можливо, ви не знаєте, але екран смартфона споживає багато батареї. Однак, просто зменшивши яскравість, ви можете заощадити багато енергії та забезпечити роботу пристрою довше.

Не соромтеся активувати автоматичну яскравість, яка додатково захистить батарею, спонтанно зменшуючи яскравість екрана, наприклад, у денний час. Також вчені рекомендують зменшити яскравість екрану перед сном. Таким чином ви не тільки заощадите батарею, але й захистите очі від синього світла, яке випромінює екран.

Консультації фахівців щодо зарядки

На відміну від старих моделей, смартфон рекомендується заряджати до досягнення критичного рівня заряду. Тому експерти рекомендують підтримувати рівень заряду акумулятора від 20 до 80% для оптимального рівня заряду.

Коли заряд перевищує 80%, ви змушуєте і погіршуєте роботу іонних елементів акумулятора, що означає, що їхня автономність з часом зменшується. Те ж саме відбувається, коли заряд батареї падає нижче 20%. Тож дотримуйтесь цієї мудрої поради, щоб зберегти акумулятор і подовжити термін його служби.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page