fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
поради
Шлюбний гороскоп 2019: Діви потраплять під владу емоцій, а на Стрільців чекають доленосні події

Астрологи зазначають, що 2019 рік для багатьох стане щасливим і принесе позитивні зміни в життя. Сімейні союзи, укладені в рік Жовтої Свині, як правило, міцні і щасливі.

Овнів очікує переломний рік. Може з’явитися відчуття необхідності розпрощатися з самотністю і вступити в шлюб. Навіть швидкі і імпульсивні рішення будуть приречені на щастя. Джерело

Тельцям належить зробити непростий вибір. Нерішучим Тельцям доведеться змінити своє життя і попрощатися зі стабільністю. Самотні Тельці можуть зустріти свою любов.

Близнюки будуть здійснювати безрозсудні та імпульсивні вчинки, здатні кардинально змінити їх життя. Подумайте двічі, перш ніж зважитеся вступити в шлюб.

На Paкiв чекає сприятливий рік для створення сім’ї. Шлюб, укладений в 2019, стане сприятливим і вдалим. Самотні Раки зустрінуть свою половинку і швидко почнуть будувати спільний побут.

Леви стануть перед непростим вибором. Їм належить вирішити, що їм важливіше – власна свобода або кохана людина. Сприятливим періодом для вступу в шлюб у 2019 році стане друге півріччя.

Читайте також: Як часто потрібно мити волосся насправді: три фактори

Діви потраплять у владу почуттів і емоцій. Можливі швидкі імпульсивні рішення про укладення шлюбу. Такі союзи обіцяють бути тривалими і гармонійними. Прислухайтеся до своєї інтуїції.

На Терези може чекати весілля в 2019 році. Головне – не зануритися з головою у весільні клопоти і пам’ятати про тих, хто навколо вас. Пам’ятайте, що важливі компроміси у відносинах.

Скорпіони можуть розпрощатися зі своїм холостяцьким життям. Рік прекрасно підходить для створення міцний і щасливих спілок. Відмінний час для зачаття і народження дітей.

Стрільцям в 2019 році варто уважніше прислухатися до власної інтуїції. Емоційні та імпульсивні провокації – не кращі рішення. Важливо уважно зважити всі “за” і “проти”. Рік, безумовно стане доленосним.

Козероги зможуть поринути у вир пристрасті, ніжності і романтики. Не бійтеся імпульсивних рішень і спонтанних пропозицій руки і серця. Шлюб стане міцним, щасливим і довгим.

Водолії в 2019 захочуть велику родину і багато дітей. Велика ймовірність зустріти свою долю і навіть зв’язати себе узами шлюбу.

Риби будуть бачити в кожному новому знайомому потенційного партнера. Відносини, розпочаті в 2019 році, будуть розвиватися блискавично, що сприятиме швидкому створенню великої і міцної сім’ї.

Related Post