fbpx
поради
Швидко прочистіть свій унітаз за допомогою простого “трюку”: не потрібно викликати сантехніка

Швидко прочистіть свій унітаз за допомогою простого “трюку”: не потрібно викликати сантехніка

Засмічені туалети можуть спричинити багато проблем, у тому числі неприємний запах. А найняти сантехніка часом дорого. Отже, якщо ви хочете заощадити гроші та уникнути використання токсичних хімікатів для чищення чи прочищення унітазу, є ефективний трюк, який ви можете спробувати вдома.

Відкрийте для себе цей трюк, щоб швидко промити унітаз!

Як швидко прочистити унітаз харчовою плівкою?

Візьміть прозору харчову плівку і оберніть нею сидіння унітазу, робіть це щільно і акуратно, можна заклеїти краї скотчем. Важливо наносити кілька шарів.

Після того, як “упаковка” туалету завершена, переходьте до основної дії. Натисніть на резервуар, який створить тиск, і міцно натисніть на харчову плівку з тисненням. Повторіть цей крок. Ви помітите, що пластик починає набухати. Накопичений тиск повітря вивільнить унітаз.

Коли ви закінчите, просто зніміть папір із сидіння, згорніть його та викиньте. Потім провітрити туалет.

Як промити унітаз без пробки?

Використовуйте поршень, щоб висмоктати перешкоду.

Щоб виштовхнути засмічення, скористайтеся телескопічним відкривачем каналізації.

Закип’ятіть трохи води та вилийте її в унітаз, щоб спробувати розтопити засмічення.

Використовуйте суміш харчової соди та оцту, щоб розчинити засмічення.

Якщо засмічення спричинене засміченням унітазу серветками або одноразовими підгузками, спробуйте видалити їх за допомогою гумових рукавичок і плоского предмета.

Інші бабусині поради щодо прочищення унітазів

Використання солі для очищення унітазу

Сіль є хорошим засобом для очищення засмічених унітазів. Її можна використовувати в поєднанні з іншими додатковими інгредієнтами для очищення туалетів. Змішайте 1/2 склянки солі з 1/2 склянки харчової соди і змийте це в унітаз. Додайте шість склянок окропу, наливаючи повільно. Залиште на ніч або мінімум на вісім годин.

Сіль також може очистити унітаз

Для чищення унітазу розмішайте одну чашку крупної солі в дволітровому відрі дуже гарячої води, поки вона не розчиниться. Вилийте суміш в унітаз. Залиште його на вісім годин, перш ніж спорожнити його. Використовуйте цю комбінацію для регулярного щомісячного догляду.

Дійсно, крупна сіль допомагає запобігти можливим проблемам зі спорожненням унітазу. Крім того, це також чудовий засіб для чищення зубного каменю та накипу. Покладіть у миску крупну сіль, залиште діяти на 1 годину, потім потріть щіткою та промийте водою. Унітази засяють.

Хитрість часнику для очищення унітазу

Можна чистити унітаз хімічними засобами, але якщо ви хочете обмежити їх використання, використовуючи максимально натуральні продукти, продезінфікуйте зубчиком часнику.

Щоб приступити до усунення та запобігання розвитку збудників, виконайте наступні дії:

Зубчики часнику почистити і покласти в унітаз. Робіть це ввечері, перед сном, тому що ви точно не будете користуватися туалетом вночі.

Вранці змийте воду в унітазі. Якщо ви будете застосовувати цей метод хоча б двічі на тиждень, ваші туалети будуть ідеально продезінфіковані.

Як запобігти повторному засміченню унітазу?

Не використовуйте більше туалетного паперу, ніж необхідно.

Не викидайте різні жіночі “штучки”, ватяні палички, паперові рушники тощо, в туалетах.

Перевірте тиск води в баку.

Подумайте про заміну сантехніки на нову, якщо ваша стара.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page