fbpx

Старайтесь не носити це в гаманці, це ознака великого нещастя: варто позбутися якнайшвидше, якщо ви, звісно, не хочете влізти в борги!

Старайтесь не носити це в гаманці, це ознака великого нещастя: варто позбутися якнайшвидше, якщо ви, звісно, не хочете влізти в борги!

Деякі речі не варто тримати в сумочці. Вони впливають не тільки на невезіння у фінансах, а й на нашу долю. Якщо це є у вашому гаманці, це знак великого нещастя. Не зволікайте, негайно позбудьтеся. Подивіться, що потрібно видалити.

Існує безліч талісманів і амулетів, ідеальних для гаманця. Однак слід пам’ятати, що деякі елементи краще не тримати в гаманці, інакше ми принесемо невдачу і відштовхуємо гроші. Крім того, деякі з них торкаються не тільки фінансів, але і всіх сфер нашого життя. Маєте його в гаманці? Це ознака великого нещастя. Не чекайте, позбудьтеся цього прямо зараз. Інакше ви працюєте собі на шкоду. Перевірте, про що ми говоримо.

Яка річ в гаманці віщує велике нещастя?

Скрізь у світі ми зустрічаємо забобони про те, що приносить удачу у фінансах, а що приносить невдачу. Але іноді те, що ми носимо в сумочці, впливає на нашу долю, а не тільки на приваблення грошей.

Як тільки ви натрапите на неї, негайно позбудьтеся, інакше ви наражаєте себе на небезпеку. Це нещаслива пошкоджена монета, яка є брудною, нерозбірливою, іржавою або потертою. Такий елемент в гаманці – передвістя невдачі і неприємностей. Така забруднена монета може нести дуже негативну енергетику.

Якщо вам потрапила брудна, погнута і іржава монета, від неї потрібно позбутися, витратити або викинути. Ще один спосіб прибрати невдачу – почистити монету в прямому і переносному сенсі . Це можна зробити декількома способами або використати всі:

– Промити монету у воді з сіллю,

– Почистити содою і водою

– Посипте очищену монету сіллю на ніч, щоб відсікти негативну енергію.

Тільки таку нейтралізовану монету, яка має потрібний колір, її вартість і зовнішній вигляд можна прочитати, можна повернути в гаманець. Зайве говорити, що так набагато гігієнічніше.

Що ще краще не тримати в гаманці?

Гаманець – це місце для необхідних речей, включаючи гроші, документи та картки. Обмежте речі, які ви зберігаєте в ньому. Якщо ви хочете носити в гаманці щось на щастя, вибирайте тільки один амулет. Тримання кількох таких предметів призводить до нейтралізації їх енергії. Як ми вже писали, не можна носити в сумочці пошкоджену і брудну монету, яка віщує нещастя. Крім того, не варто зберігати в гаманці:

– Рахунки, чеки, старі квитанції, боргові кредитні картки.

– Фотографії людей, які бажають нам зла і приносять борги.

Також пам’ятайте, що гаманець не можна псувати і бруднити, щоб він не відштовхував добру енергію фінансів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page