fbpx

Старайтесь не приносити цю річ додому. Інакше вас чекає невдача, але і це ще не все

Старайтесь не приносити цю річ додому. Інакше вас чекає невдача, але і це ще не все

Тенденції в дизайні інтер’єру можуть збити нас зі шляху. Деякі елементи не сприяють хорошій енергії. Ніколи не приносьте цю річ додому. Якщо ви це зробите, ви ризикуєте принести нещастя. Однак це ще не все, що може статися.

Побутові забобони розповідають, що приносить нещастя в квартирі, а що удачу. Ми вже писали про те, які дрібниці забезпечують достаток і захист, а також що може принести крах за порадою бабусі, і багато інших цінних порад. Наступне стосується популярних сувенірів з прогулянок.

Ніколи не приносьте цю річ додому. Вам може пощастити з цим. Вони також мають інші наслідки. Перегляньте деталі нижче.

Що може принести нещастя у ваш дім?

Популярні предмети та прикраси в будинку не завжди працюють на користь його доброї енергетики. Експерти в його потоках застерігають від деяких популярних практик. Вони мають нецікаві, а часом і небезпечні наслідки. Забобон говорить, що не можна носити каміння в будинок.

Цього робити не варто, оскільки є ризик накликати нещастя. Камені акумулюють енергію різних людей і джерел. Вони можуть бути дуже старими, що накопичує ще більше вібрацій, можливо несприятливих або навіть небезпечних для навколишнього середовища.

Деякі камені здаються цікавою прикрасою, їх ми привозимо з прогулянок, поїздок або далеких подорожей як сувеніри. Їх розміщують на полицях, у мисках або інших декоративних місцях. За народними віруваннями, однак, вони погано на нас впливають. Є ймовірність, що вони заряджені сильною негативною енергетикою, контактами з поганими людьми і неприємними подіями. Вдома їх краще не тримати.

Які наслідки зберігання каменів у будинку?

Природна і ефектна прикраса, а може, символічний тягар в квартирі? Камені, як правило, мають негативний заряд, передаючи цю енергію в наше життя та повсякденні справи.

Не дарма кажуть, що людина може бути твердою як камінь або мати кам’яне серце. У зоні почуттів вони символізують суворість, твердість і самотність. Камені можуть принести невдачу в різних сферах:

Зазнавати невдач кожен день,.

Ускладнюють сімейні контакти.

Послабити любов і принести розставання.

Негативно впливають на самопочуття та енергію, дають відчуття “вантажу”.

Блокують хорошу енергію, нові знайомства та успіх.

“Обтяжувати” сімейний бюджет, змушувати гроші тікати.

Якщо ви зберігаєте камені вдома, краще винести їх на вулицю, де вони не будуть заважати вашій особистій енергії.

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page