fbpx

Старайтеся не дарувати свої рідним та знайомим цю одну дуже популярну річ. В іншому випадку, ви накличете на цю людину нещастя!

Старайтеся не дарувати свої рідним та знайомим цю одну дуже популярну річ. В іншому випадку, ви накличете на цю людину нещастя!

Хочете подарувати коханій людині щось від душі? Слідкуйте за символічним значенням предметів. Ні в якому разі не даруйте цю річ. Інакше накличете нещастя. Читайте, що краще не купувати на подарунок.

Плануючи подарунки для близьких, потрібно враховувати багато умов. Важко вибрати оригінальний, універсальний і приємний подарунок. Тому ми часто вибираємо корисні дрібнички та прикраси для дому. Однак і тут потрібно бути обережним. Ні в якому разі не даруйте цей 1 товар. Якщо ви це зробите, ви принесете нещастя в чиєсь життя. Перевірте, про що ми говоримо.

Яку річ не варто дарувати?

Забобони, пов’язані з подарунками, все ще залишаються актуальною темою. Ніхто не хоче передати нещастя з подарунком. Ми вже писали про те, що забобони забороняють дарувати порожній гаманець, годинник чи взуття. Кожен із цих предметів по-різному приносить нещастя.

Чи знаєте ви, що популярний предмет декору – це теж невдалий подарунок? Забобони стверджують, що свічка в подарунок – символ вигоряння і згасання почуттів. Імениннику або іменинниці такий подарунок приносить нещастя. Подарункова свічка приносить нещастя в 2 сферах:

– Вигорання – означає втому від роботи, дому та сім’ї, проблеми в професійному житті.

– Згасання почуттів – проблеми у відносинах, суперечки і розриви в любовному житті.

Крім того, деякі сприймають свічки як подарунок як символ прощання або навіть символ прийдешнього кінця життя. Справа в тому, що свічка – це предмет, який сильно асоціюється зі свічками.

Які подарунки приносять нещастя?

Перед тим як вибрати подарунок для коханої людини, пам’ятайте, що вони можуть символізувати нещастя. Такі речі є самими невдалими подарунками:

– Гострі предмети, носові хустинки та сережки.

– Парфуми.

– Білі квіти.

– Жовті тюльпани.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page