fbpx

Старайтеся не робити цього в повний місяць. Інакше вам буде важко позбутися невезіння

Старайтеся не робити цього в повний місяць. Інакше вам буде важко позбутися невезіння

Повний місяць – час, коли варто бути обережними. Перш за все, не робіть цього. Може виявитися, що ми насилаємо нещастя, яке буде присутнє в нашому житті дуже довго.

Повний Місяць – це явище, яке може принести багато кардинальних змін. Однак це також надзвичайно дратує. Коли Місяць повний, у багатьох із нас виникають проблеми зі сном, наприклад. Є ще одна річ, яку ми точно можемо помітити на цьому етапі. Тоді ми можемо накликати на себе нещастя, і його наслідки будуть помітні в довгостроковій перспективі.

Подивіться, що не можна робити в повний місяць.

Не робіть цього в повний місяць

Повний місяць досить сильно впливає на нашу психіку і змушує нервувати. Тоді нам важче терпіти думки, які не відповідають нашому способу мислення.

Тому в повний місяць не варто обговорювати ключові теми – особливо з близькими. Це може бути дуже ризиковано. Подивіться, чому це відбувається.

Повний місяць не сприяє серйозним дискусіям

Повний місяць робить нас занадто емоційними. На жаль, часто ці відчуття негативні. Ми можемо перебувати в стресі, відчувати різні страхи і, отже, розчарування та дратівливість. Тоді ми не здатні мислити раціонально, але ми також можемо надто імпульсивно реагувати на думки інших людей.

Ось чому, починаючи серйозні дискусії в повний місяць, ми можемо зробити велику помилку і накликати на себе нещастя. Наслідки цього, безумовно, будуть помітні в довгостроковій перспективі. Все тому, що ми можемо посперечатися з важливою для нас людиною і відштовхнути людей, що потім вже точно буде важко переломити.

Під час повного місяця краще зосередитися на очищенні розуму та відпочинку, а дискусії повинні бути лише внутрішніми – із собою.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page