fbpx

Телефон буде заряджатися швидше, якщо натиснути цю просту кнопку: на жаль, мало хто про це знає

Важливий інструмент у нашому повсякденному житті, мобільний телефон став вірним супутником, який ми використовуємо для спілкування з іншими, роботи та розваг. Він також діє як альбом для зберігання всіх фотографій і відео, які ми знімаємо. Не кажучи вже про низку постійно активних програм, з якими ми працюємо цілий день. Не дивно, що він розряджається набагато швидше, ніж хотілося б.

Тому бажання більшості користувачів спільне: шукати ефективні способи, щоб смартфон швидше заряджався. Деякі впевнені, що ввімкнути режим польоту – це найфункціональніший трюк. Правда чи брехня? Підводимо підсумки.

Для чого призначений “режим польоту” на смартфоні?

“Режим польоту” — це налаштування, доступне на всіх мобільних пристроях: воно запобігає надсиланню та отриманню дзвінків і текстових повідомлень. І з поважної причини, коли ви активуєте його, ваш мобільний телефон більше не зможе підключитися до стільникових мереж, Wi-Fi або Bluetooth.

Таким чином, ви не можете здійснювати або приймати дзвінки, надсилати повідомлення своїм контактам або навіть переглядати Інтернет. Проте все ще можна фотографувати, слухати музику, грати в деякі офлайн-ігри або писати електронні листи/повідомлення (буде надіслано пізніше).

Щоб активувати “режим польоту” на iPhone або iPad, все, що вам потрібно зробити, це провести пальцем знизу вгору по екрану. У меню, що з’явиться, ви помітите маленький значок літака. Якщо натиснути на нього, він стане помаранчевим, і функція буде активована.

У той же час ви помітите, що Wi-Fi вимкнено і ваш пристрій більше не передає радіосигнал. Якщо у вас мобільний Android, процес аналогічний: просто проведіть пальцем зверху вниз і активуйте “режим польоту”.

Корисно знати: якщо виділено символ “літак”, це означає, що цей режим запобігає створенню перешкод під час авіаперельоту. Наші мобільні телефони постійно надсилають і приймають сигнали у вигляді радіохвиль. Навіть коли ви не підключені до мережі та не телефонуєте, мобільний телефон завжди шукає найближчі мережі або потужніше з’єднання Wi -Fi.

Чи краще активувати режим польоту під час зарядки мобільного?

Його також називають “автономним режимом”, або “режимом польоту”. Для його активації необов’язково чекати посадки в літак. У повсякденному житті ця функція може стати в нагоді багатьма способами. Але деякі кажуть, що це також найкращий спосіб швидше зарядити свій мобільний. Міф чи реальність?

Теоретично, оскільки мобільний зв’язок вимкнено та не споживає електроенергію, під час заряджання акумулятор споживатиме менше мАг (міліампер/год). Але на практиці чи справді швидкість завантаження важливіша? Щоб відповісти на це питання, спеціалізований портал захотів провести власний експеримент, протестувавши підзарядку мобільного.

Ось результати:

Мобільний на 1% заряду батареї з активованим Wi-Fi, NFC і Bluetooth: протягом 30 хвилин зарядки мобільний телефон досягає 40%.

Мобільний з 1% батареєю з режимом польоту: за 30 хвилин зарядки мобільний досягає 43%.

Як бачите, різниця у відсотках між класичним зарядом і зарядом у режимі польоту становить лише 3%, що є досить мінімальним показником, навіть якщо другий спосіб справді залишається швидшим. Однак перевага не тільки не настільки суттєва, так ще й за цей час ви перестанете отримувати важливі повідомлення чи дзвінки. Так чи справді воно того варте? За вами…

Вимкніть мобільний телефон, щоб зарядити його швидше!!!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page