fbpx

Телефон заряджається вдвічі швидше завдяки маленькій хитрості, яка працює на 100%

Ви втомилися від того, що телефон постійно “кидає” вас посеред дня? Час заряджання надто довгий? Без паніки! Не шукайте далі, ми розкриваємо поради, як швидше зарядити телефон. Давайте розберемося, всі разом!

Немає більшого розчарування, ніж батарея смартфона, яка закінчується в мінусі! Іноді доводиться терміново заряджати телефон перед виходом. На щастя для вас, ми розкриваємо кілька невгамовних трюків, як швидко зарядити ваш смартфон.

Як швидко зарядити телефон?

Телефон, який швидко заряджається, що може бути практичніше? Є кілька хитрощів, щоб пришвидшити цей процес, одночасно захистивши акумулятор і телефон у довгостроковій перспективі. Переглядаємо разом!

Не використовуйте телефон під час зарядки

Одне можна сказати напевно: використання смартфона під час заряджання сповільнює процес і збільшує споживання енергії. В результаті час зарядки стає набагато довшим. Якщо можливо, не відкривайте програми, коли телефон заряджається. Майте на увазі, що інтенсивніше використовується ваш пристрій, то повільніше він заряджатиметься. В ідеалі підключайте пристрій до мережі, коли він вам не потрібен або коли ви зайняті іншими справами.

Увімкніть режим польоту

Емпіричне правило полягає в тому, щоб увімкнути режим польоту перед заряджанням телефону. Для чого? Режим польоту вимикає кілька функцій, які споживають багато енергії. Таким чином зарядка відбуватиметься швидше.

Використовуйте швидкий зарядний пристрій

Швидкі зарядні пристрої забезпечують більшу потужність вашого мобільного телефону. Вони створені для посилення напруги у вашому пристрої. Результат? Заряджений акумулятор в мить ока! Якщо ви хочете придбати такий зарядний пристрій, зверніться до фізичних або інтернет-магазинів, які спеціалізуються на продажу смартфонної техніки та гаджетів.

Закрийте програми та підключення на смартфоні

Крім того, зауважте, що програми та служби у фоновому режимі надзвичайно споживають енергію з точки зору батареї. Ось чому ми радимо вам відключити з’єднання Bluetooth і Wi-Fi або навіть 4G, перш ніж заряджати телефон. Також закрийте всі програми та вимкніть непотрібні функції.

Як швидше зарядити телефон за допомогою більш потужного зарядного пристрою?

Щоб швидше зарядити телефон, можна використовувати більш потужний зарядний пристрій, про який було сказано вище. Потужні зарядні пристрої забезпечують більшу силу струму, що дозволяє телефону заряджатися швидше. Якщо ваш зарядний пристрій несумісний із вашим телефоном, ви ризикуєте пошкодити його. Тому переконайтеся, що зарядний пристрій сумісний із моделлю та брендом вашого телефону.

Чи варто вимикати мобільний телефон, щоб швидше зарядити акумулятор?

Ми всі ставили собі це знамените запитання: “Чи слід вимикати мобільний телефон перед зарядкою?”. Нарешті настав момент істини! Відповідь – ні! Вимкнення телефону під час заряджання нічого не змінить! Навпаки, така практика є контрпродуктивною та може бути причиною зниження продуктивності вашого смартфона. Залиште його увімкненим, у режимі очікування та не використовуйте його. Цього буде більш ніж достатньо для оптимізації його навантаження.

Чому краще уникати бездротових зарядних пристроїв?

Живити телефон без дротового зарядного пристрою – це дуже круто та оригінально, чи не так? Єдиний мінус: бездротові зарядні пристрої набагато менш ефективні, ніж звичайні зарядні пристрої, особливо коли мова йде про швидкість! Обмежена потужністю 5 Вт, ці бездротові аксесуари заряджають телефон довше. Крім того, останні зазвичай коштують дорожче.

Коли найкраще заряджати телефон?

Це ще одна цінна порада, яку ми можемо вам дати. Завжди заряджайте телефон, перш ніж заряд акумулятора досягне 5%. З появою нових літій-іонних акумуляторів така практика значно псує ваш пристрій і скорочує термін його служби. Крім того, завдяки швидкій зарядці у вас більше не буде виправдань! Короткої години буде достатньо, щоб ваш акумулятор зарядився. У той же час уникайте 100% повної зарядки та задовольняйтеся рівнем заряду близько 80%.

Інші поради щодо оптимізації заряду мобільного телефону

Під час заряджання телефону важливо вибрати якісні аксесуари, особливо кабель і зарядний пристрій. Крім того, своє слово мають розетки та подовжувачі. На додаток до наших порад, наведених вище, ось кілька додаткових порад щодо оптимізації процесу заряджання. Просто, швидко та ефективно, ви переконаєтеся в цьому самі!

Вибирайте якісні зарядні пристрої

Швидкість і безпека – ось характеристики хорошого зарядного пристрою. Для цього ми пропонуємо вам віддати перевагу використанню оригінального зарядного пристрою, який зазвичай супроводжує мобільний телефон, під час його придбання. Це найкраще здатне забезпечити силу струму та напругу, необхідні для правильної зарядки вашого смартфона.

Використовуйте сумісний зарядний пристрій

Іноді буває так, що ви використовуєте перший зарядний пристрій, який потрапив під руку? Можливо, ви цього не знаєте, але зарядний пристрій, несумісний із вашим смартфоном, може уповільнити процес заряджання. Не забувайте використовувати аксесуари, які на 100% сумісні з вашим пристроєм.

Уникайте зарядки телефону у вологих місцях

Правильне заряджання телефону вимагає вжиття певних заходів безпеки, чи не так? Найголовніше – уникати заряджання телефону у вологих місцях. Це може призвести до короткого замикання та пошкодження пристрою.

Вибирайте якісні електричні розетки та подовжувачі

Щоб ваш телефон заряджався належним чином, уникайте неякісних електричних розеток і подовжувачів. З однієї простої причини! Це може спричинити коротке замикання та спричинити небезпечні пошкодження, які можуть короткочасно пошкодити ваш телефон.

Ви зрозумієте, шановні читачі, дотримуючись наших порад, ви швидше зарядите телефон! Ці поради — найкращий спосіб заощадити час, правильно заряджаючи смартфон. Простота, швидкість і ефективність, хто скаже краще?

Фото ілюстративне спеціальне для ibilingua

You cannot copy content of this page