fbpx

Тісне взуття легко розширюється за допомогою простого бабусиного трюку

Покласти аркуш газети всередину взуття звучить дивно, але це трюк, яким користуються більшість людей.

Ось як аркуш газети допоможе покласти край цій проблемі.

Навіщо класти аркуші газети у взуття?

Ви, безумовно, носили взуття, яке було занадто малим або занадто тісним. Але будьте впевнені, ця ситуація не є неминучою. Ви можете самостійно розширити взуття і таким чином запобігти проблемі. Дійсно, ви можете застосувати різні методи та техніки, щоб досягти цього.

Газетний папір і спирт допоможуть розширити взуття

Це дуже простий метод. Щоб зробити його, вам потрібно буде взяти великий аркуш газети, який ви міцно згорнете в клубок. Потім змочіть його в спирті за допомогою пульверизатора. Потім вставте газету у взуття і залиште на ніч. Коли спирт випарується, ваше взуття збільшиться.

Картопля ідеально підходить для розширення взуття

Як це не дивно, але цей метод ефективний. І недарма картопля містить крохмаль, який утримує вологу у взутті, а це також допомагає боротися з неприємними запахами. Однак перед використанням картоплі подивіться інструкцію на етикетці взуття.

Фен збільшує взуття

Це популярний і перевірений спосіб. Принцип: керуйте феном на відстані 15 сантиметрів від взуття. Тепло розслабить взуття, і ви зможете формувати його на свій смак. Однак будьте обережні, щоб не піддавати своє взуття надто сильному впливу тепла фена, щоб не пошкодити його.

Шкарпетки для розширення взуття

Якщо ваше взуття трохи менше, цей спосіб вам дуже допоможе. Достатньо лише надіти їх на товсті шкарпетки та ходити в них. Це розтягне та пом’якшить ваше взуття. Тож воно не завдасть вам шкоди, коли ви його одягнете наступного разу.

Регулярне їх носіння дозволить вам розширити їх

Цей секрет перевірив себе. Якщо ваше взуття занадто мале, бажано носити його частіше. Таким чином, воно підлаштується під ваші ноги і поєднається з їх формами. Не забувайте одягати їх кілька разів вдома і ходити в них приблизно 30 хвилин. Ефективна техніка, щоб добре почуватися у взутті.

Щоб розширити взуття, не потрібно буде йти до шевця. Завдяки цим хитрощам взуття перестане тиснути.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page