fbpx

Трюк, щоб забезпечити Wi-Fi всюди в будинку: не потрібно викликати техніка

Трюк, щоб забезпечити Wi-Fi всюди в будинку: не потрібно викликати техніка

Вам важко отримати пристойну швидкість Інтернету, щойно виходите з кімнати, де встановлено ваш Wi-Fi? Знайте, це розчарування поділяють мільйони користувачів цього Інтернет-рішення по всьому світу. Дійсно, мати потужний сигнал Wi-Fi і хороший радіус дії для кожної кімнати у вашому домі може бути справжньою проблемою.

На щастя, є кілька простих трюків, які ви можете спробувати, не потребуючи наймати спеціаліста, витрачати гроші на дороге обладнання або вносити серйозні зміни у свою мережу.

Завдяки їм ви зможете значно покращити сигнал і радіус дії вашого Wi-Fi.

Відставання відео, сторінка, яка довго завантажується, або уривчаста навігація не приємні. Однак це щоденна доля багатьох користувачів інтернет-скриньки. Причина? Прийом сигналу Wi-Fi, який слабшає, як тільки ви відходите на кілька метрів від коробки або роутера. Якщо ви в цьому випадку, кілька порад, якими ми збираємося поділитися з вами в цій статті, дозволять вам значно покращити якість вашої мережі.

Як збільшити потужність і діапазон вашого WiFi?

Мережа Wi-Fi дуже зручна для доступу до Інтернету без обмеження з’єднувальних проводів, але іноді її сигнал може бути слабким, а радіус дії обмеженим. Якщо у вас виникли проблеми з підключенням у вашому домі, прочитавши цю статтю, ви знатимете, як підвищити потужність вашої мережі Wi-Fi.

Що знижує сигнал вашого Wi-Fi з’єднання?

Декілька факторів можуть пояснити низьку якість підключення Wi-Fi в інших кімнатах вашого будинку. Ось декілька:

Стіни та інші перешкоди

Стіни, особливо якщо вони товсті, можуть бути справжньою перешкодою для хвиль Wi-Fi, що може зіпсувати ваш досвід онлайн. Для ілюстрації припустімо, що ваш сигнал Wi-Fi схожий на месенджер, який передає інформацію через ваш дім. І коли цей посланець натрапляє на товсту стіну, вона заважає йому перетнути та продовжити свій шлях. Тому він блокується або зменшується, і ваші пристрої (телефон, комп’ютер тощо) не можуть сприймати сигнал, необхідний для правильного підключення до Інтернету.

За словами професіоналів у цій галузі “бетонні або цегляні стіни поглинають ці хвилі, а не посилають їх назад. […] Те саме стосується металу, який перешкоджає передачі хвиль”.

Кілька пристроїв на одній частоті

Можливо, ви цього не знаєте, але деякі ваші електронні пристрої можуть впливати на сигнал Wi-Fi і робити ваше підключення до Інтернету повільнішим і менш стабільним. Мікрохвильові печі, бездротові телефони, деякі РК-екрани, бездротові динаміки та навіть радіоняні — це всі пристрої, які можуть використовувати ті самі частотні діапазони (2,4 ГГц або 5 ГГц), що й ваша коробка чи маршрутизатор. Це сповільнює підключення до Інтернету.

Перешкоди для інших сигналів Wi-Fi

Сигнал вашого інтернет-блоку може створювати перешкоди сигналу вашого сусіда. Цей випадок досить часто зустрічається в будівлях через високу концентрацію людей і, отже, потенційно мереж Інтернету в тому самому просторі. Ви повинні знати, що частоти дуже часто діляться на 13 каналів, але більшість Wi-Fi боксів за замовчуванням налаштовано на канал 11. І якщо всі блоки навколо вас використовують цей самий канал, це може призвести до падіння продуктивність вашого Wi-Fi та проблеми з підключенням.

Як збільшити потужність сигналу WiFi, коли він стає слабким?

Ви можете збільшити діапазон Wi-Fi і зробити сигнал сильнішим у кожній кімнаті вашого будинку за допомогою цих простих жестів:

Розмістіть свою коробку або маршрутизатор на висоті, щоб посилити сигнал Wi-Fi

Якщо ваша інтернет-приставка розміщена на підлозі, змініть її положення зараз і поставте високо, якщо можливо, у центрі вашого дому. Інтернет-пристрої мають тенденцію транслювати свій сигнал вниз, подібно до лампочок. Тому ви повинні розташувати свою коробку або маршрутизатор так, щоб розповсюдження його хвиль, що здійснюється зверху вниз, легко досягало різних пристроїв.

Якщо у вас вдома є полиці, це одне з найкращих місць для їх розміщення. Але якщо у вас їх немає, не хвилюйтеся! Ви можете закріпити його на стіні, на оптимальній висоті.

Поставте якомога менше перешкод між вашою коробкою та пристроями, які потрібно підключити

Як ми вже говорили трохи вище, певні матеріали, такі як стіни, цегла, бетон або навіть металеві предмети, можуть перешкоджати просуванню сигналу Wi-Fi. Так само для бездротових пристроїв, які можуть заважати вашому Інтернет-з’єднанню. Тримайте свій Інтернет-блок або маршрутизатор подалі від усього, що може стати перешкодою для вільної циркуляції його хвиль, розташувавши його в найкращому місці відповідно до конфігурації вашого будинку.

Маршрутизатор розміщений на відкритому просторі

Направте антени маршрутизатора в правильному напрямку

Вертикально чи горизонтально? Орієнтація антен маршрутизатора не повинна бути випадковою, оскільки вони відіграють важливу роль у розповсюдженні сигналу WiFi . Виробник комп’ютерного мережевого обладнання дав рекомендації з цього приводу: “Якщо вам потрібно використовувати його лише на першому поверсі вашого будинку, ми рекомендуємо вертикальну антену, щоб можна було досягти покриття антени.

Якщо вам доводиться підніматися або спускатися сходами у вашому домі, і з’єднання Wi-Fi має охоплювати різні поверхи, ми пропонуємо ввімкнути антену під кутом 30°”.

Щоб покращити якість Wi-Fi, від’єднайте всі пристрої, якими ви не користуєтеся

У той час, коли кількість підключених пристроїв зростає, між комп’ютерами, телефонами, планшетами, телевізорами, ігровими консолями тощо. Вам слід звернути особливу увагу на всі ваші пристрої, одночасно підключені до Інтернету, які споживають пропускну здатність вашого маршрутизатора та заважають хорошому розподілу сигналу Wi-Fi. Після кожного використання обов’язково відключайтеся від пристроїв, якими ви зараз не користуєтеся.

Направте хвилі в потрібному напрямку за допомогою алюмінієвої фольги

Цей трюк може здатися трохи дивним, але техніка працює і навіть була науково доведена. Відповідно до результатів дослідження, ви можете перенаправляти хвилі, які випромінює ваша коробка або маршрутизатор, у певне місце у вашому домі, за допомогою алюмінієвої фольги. Якщо процес, який використовують дослідники, дещо складніший і вимагає друку пластикового об’єкта точної форми за допомогою 3D-принтера перед тим, як покрити його алюмінієм, ви можете спробувати метод “зроби сам” вдома. Це не може бути простіше:

Оберніть алюмінієву фольгу навколо шматка картону

Розмістіть його біля свого пристрою в тому напрямку, у якому ви хочете посилити сигнал Wi-Fi

Завдяки цим хитрощам у вас більше не буде причин боятися повільного з’єднання Wi-Fi. Ці прості та легкі у впровадженні рішення дозволять вам значно покращити радіус дії вашого Wi-Fi у всіх кімнатах вашого будинку, без необхідності інвестувати в повторювач або підсилювач Wi-Fi.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page