fbpx

Це дуже корисна секретна функція: з появою нових смартфонів з’явилася панель навігації. Але як це працює? Які переваги? І як ними користуватися? Дізнайтеся, як отримати від свого смартфону максимальну користь, використовуючи всі його функції!

З появою нових смартфонів з’явилася панель навігації. Але як це працює? Які переваги? І як ними користуватися? Дізнайтеся, як отримати від свого смартфону максимальну користь, використовуючи всі його функції!

Смартфон, ми вже не можемо без нього! Тож чому б не покращити навігацію на телефоні? Чудово! У цьому вам можуть допомогти кнопки на панелі навігації телефону. Дізнайтеся, як ви можете використовувати їх, щоб скористатися всіма перевагами, які вони можуть вам запропонувати.

Як називаються кнопки на нижній частині телефону?

На більшості смартфонів Android ви побачите кнопки, розташовані внизу екрана. Називаються кнопками навігації, вони розташовані праворуч і ліворуч від кнопки “Додому” або кнопки у формі кола, залежно від марки телефону.

Використовуються для навігації меню пристрою та програмами, вони призначені для полегшення взаємодії з користувачем. Практично, правда? Основні виробники зробили ставку на цю функцію для більш плавного використання.

Як краще використовувати навігаційні кнопки на телефоні?

Як ви зрозуміли, кнопки навігації дозволяють вам взаємодіяти з пристроєм. Якщо ви налаштуєте їх, вони дозволять вам отримати доступ до певних функцій швидше, наприклад, відкривати програми або використовувати ярлики. Дитяча гра! Дізнайтеся, як використовувати їх, щоб полегшити собі життя.

Повернутися на головний екран

Кругла кнопка посередині навігаційної панелі служить кнопкою “Додому”. Це маленьке коло дозволяє повернутися на головний екран, де відображається головне меню вашого смартфона. Ще одна маленька функція, яка полегшить ваше життя!

Командна кнопка для перегляду всіх відкритих програм

Побачити всі програми, відкриті на вашому смартфоні, нічого складного! Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку “квадрат”, розташовану в нижньому правому куті екрана. Торкнувшись його, ви отримаєте доступ до списку програм, які можна відкрити або закрити. Порада: закрийте ті, які вам більше не потрібні, щоб зберегти батарею.

Повертайся

Кнопка, яка дозволяє повернутися назад, що може бути практичніше? Радійте, це існує! Внизу, зліва на екрані, у вас є кнопка у вигляді трикутника. Це дозволяє повернутися назад під час використання програми або перегляду веб-сторінок.

Все, що вам потрібно знати про використання круглої кнопки на телефоні

Це вже не секрет, кнопки навігації полегшують користування телефоном. З іншого боку, кнопка “Додому” приховує секретну функцію, яка буде вам дуже корисна. Ви знали? І так! Ми відкриваємо вам цю функцію в наступних рядках.

Активуйте голосовий помічник “Гугл” для Android

Кнопка у формі кола на панелі навігації вашого мобільного телефону також використовується для активації голосового помічника Google. Просто натисніть на кілька секунд, і ваш голосовий помічник буде активовано. Просто, швидко та ефективно! Хіба ні? Для тих, хто не знає, Google Assistant — це віртуальний помічник, схожий на Siri або Alexa від Apple. Він може робити те, що ви йому скажете, наприклад: “Відкрити WhatsApp” або “Подзвонити мамі”.

Шановні читачі, кнопка “Додому” має чудові функції. Один із них — допомогти вам повернутися на головний екран телефону лише одним клацанням миші. Зручно, коли потрібно відкрити кілька програм.

Як увімкнути та вимкнути смартфон бічними кнопками?

Щоб увімкнути його, натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом кількох секунд. Щоб вимкнути його, утримуйте кнопку живлення та виберіть опцію “Вимкнути”. А тепер, вуаля!

Як включити телефон без кнопки “включення”?

Кнопка живлення вашого телефону зламана, і це засмучує. Без паніки! Ви не збираєтеся викидати свій пристрій на смітник. Ми покажемо вам, як увімкнути його по-іншому. Слідкуйте за процесом!

Одночасно утримуйте клавіші збільшення гучності та кнопку живлення протягом кількох секунд, поки на екрані не з’явиться логотип вашого виробника.

Навігаційні кнопки покликані полегшити вам життя, дорогі читачі. Завдяки нашій статті ви зможете краще використовувати свій смартфон і його різноманітні функції. Не соромтеся використовувати їх, ви будете вдячні нам пізніше!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page