fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
поради
Цей овоч – скарбниця вітамінів і необхідних речовин, без яких взимку організму ніяк. Дізнайтеся, як правильно зберігати найкорисніший дар осені – буряк – у міській квартирі, щоб він не втратив своїх цінних властивостей.

Більшість наших осель сьогодні не мають того найкращого міста для зберігання овочів, яким користувалися наші бабусі – прохолодного льоху.

Але, на щастя, є методи, які допоможуть зберегти користь і поживність дарів природи і в квартирних умовах. Ділимося з вами секретами зберігання буряка – незамінного інгредієнта осінніх і зимових страв.

Найпростіше розмістити коренеплоди на заскленому балконі, якщо температура там не опускається нижче нуля. Буряк можна скласти в ящики з піском, вклавши овочі так, щоб вони не стикалися боками.

Якщо температура на балконі низька, можна змайструвати утеплені ящики: обшити їх зсередини пінопластом і додатково обігрівати лампочкою, розмістивши її всередині ящиків.

Але якщо в квартирі взагалі немає балкона? Є рішення і в такому разі.

Якщо буряків не дуже багато, загорніть кожен овоч у фольгу або пергамент і зберігайте в холодильнику.

Можна також наповнити ящики тирсою або піском і укласти в них спеціальним чином підготовлені коренеплоди. Для цього буряк треба обмазати розчином глини і обсушити. У такій «шубці» овочі довго не псуються в кімнаті.

За матеріалами: 

Related Post

facebook