fbpx

Цього не варто робити в п’ятницю: одна річ, яка може зруйнувати всі ваші плани

Цього не варто робити в п’ятницю: одна річ, яка може зруйнувати всі ваші плани.

П’ятниця – улюблений день тижня, з якого починаються блаженні вихідні. Однак виявляється, що тоді нам слід бути обережними щодо однієї речі. Не можна цього робити в п’ятницю, щоб не накликати на себе нещастя. На жаль, багато хто з нас вирішує зробити саме це в цей день. Подивіться, про що йдеться.

П’ятниця, п’ятниця, п’ятниця – це безумовно гарний день, але він також часто асоціюється з невдачею. Звичайно, про нещастя ми говоримо перш за все, коли настає 13-й день місяця. Є речі, які не можна робити в п’ятницю 13-го . Виявляється, це ще не все. Є також діяльність, від якої ми повинні утримуватися щоп’ятниці – незалежно від дати.

Цього ні в якому разі не можна робити в п’ятницю

Є одна річ, яка може зруйнувати наші вихідні чи навіть довгострокові плани. Тому ні в якому разі не можна цього робити в п’ятницю. Хіба що хочемо кинути виклик долі.

Це непомітне заняття, яке може принести нам нещастя в п’ятницю – це… всілякі поїздки. Хоча зазвичай цього дня найлегше відправитися у подорож на вихідні, краще почекати ранку суботи. Подивіться, чому це відбувається.

Вам заборонено виїжджати в п’ятницю

П’ятниця – день, коли не варто приймати важливих рішень. Також не найкращий час для важливих справ, і ми, звичайно, можемо включити поїздки.

Вирушаючи в дорогу в п’ятницю, ми повинні рахуватися з тим, що доля почне кидати колоди під ноги. Плани подорожей будуть зруйновані, а спогади про подорожі будуть далекі від очікувань. Тому в п’ятницю не варто цього робити.

Звичайно, є винятки, які підтверджують це правило. Однак краще перестрахуватися – особливо коли ми збираємося в далекі подорожі і не хочемо зіпсувати собі відпочинок.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page