fbpx

Ця річ приносить щастя в дім і залучає дружбу: однак працювати вона буде тільки в тому випадку, якщо її встановити в правильному місці квартири

Як подбати про соціальні зв’язки та забезпечити добробут? Ця річ приносить щастя в дім і залучає дружбу. Будьте обережні, тому що це працюватиме, лише якщо його розмістити в хорошому місці з належною вібрацією.

Багато людей запитують себе, як знайти друзів і залучити до себе людей. Є навіть відома книга з подібною назвою. Це доводить необхідність мати у своєму житті не тільки любов, щастя, а й близьких друзів. Одну з відповідей дає східна філософія, в тому числі фен-шуй. На їхню думку, ця річ приносить щастя в дім і залучає дружбу. Однак працювати вона буде тільки в тому випадку, якщо її встановити в правильному місці квартири.

Що приносить щастя в дім і приваблює дружбу?

Справжній друг – це скарб, але що робити, коли його важко знайти? Використовуючи знання східних філософів, ми можемо допомогти собі знайти другу половинку, друга і помічника. Вдома чи в квартирі варто мати речі, які підтримують енергетику стосунків і міжособистісних контактів.

Вони зазначають, що це 1 річ, яка приносить щастя в дім і приваблює дружбу – вітряний дзвін. Такі дзвони символізують рух, спільність і заклик про допомогу та підтримку. Найкраще на потік енергії в будинку впливають дзвіночки з натуральних матеріалів такі як дерево, мушлі, перламутр, але скло і срібло також підійдуть.

Вони регулюють вібрацію будинку, пом’якшують її потік і розсіюють погану енергію. Вони допомагають досягти щастя, гармонії та миру. Вони підсвідомо підказують, як залучити друзів у своє життя і отримати удачу.

Пошуки дружби також підтримують:

Срібні елементи та прикраси

Зображення рук і відображення рук

Фігурки ангелів, релігійні символи

Куди подіти речі, які привертають дружбу?

Місце для встановлення вітряних курантів для дружби надзвичайно важливо. Тоді вони працюватимуть швидше й сильніше, приносячи конкретні результати. Повітряні дзвіночки найкраще розміщувати з правого боку квартири, дивлячись з її входу.

Правий “нижній” кут квартири – це зона, що відповідає за зустріч доброзичливих людей і їх допомогу . Якщо повісити туди дзвіночки неможливо, виберіть правий “верхній” кут квартири, тобто місце по діагоналі праворуч від входу.

Це простір, який символізує стосунки в житті. Вітряки в цьому місці принесуть позитивні зміни. Якщо в цій зоні є вікно, тим краще для нас. Тонкий звук дзвіночків розноситься вітром і відбиває сонячні промені.

Пам’ятайте, однак, що вплив на енергію квартири через вітряні дзвіночки сприяє пошуку друзів, але це не зробить роботу за вас. Щоб познайомитися з новими друзями, порозмовляти з новими людьми, відвідати сусідів, колег по роботі, записатися на курси або зайнятися новим хобі.

Тримаємо кулаки.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page