fbpx

У мене добра приятелька працює на Київському хлібозаводі. Ось вона мені й відкрила очі на нарізаний хліб, чому його не варто купувати і їсти: вся справа у спосіб його нарізування і не тільки

У мене добра приятелька Галина працює на Київському хлібозаводі. Ось вона мені й відкрила очі на нарізаний хліб, чому його не варто купувати і їсти: вся справа у спосіб його нарізування і не тільки.

Поділюся її порадами і інформацією.

Не секрет, що нарізаний хліб багато хто купує з міркувань зручності. Не потрібно витрачати час і можна одразу готувати бутерброди однакової товщини. Сама його купувала часто.

Однак, виявляється, краще не їсти такі буханці. Відмовитись від їх купівлі потрібно як мінімум з 3 причин.

Нарізаний хліб зазвичай трохи дорожче від звичайного. Але це не впливає на величезний попит на нього.

Водночас такий продукт може бути навіть небезпечним для здоров’я.

Перша причина відмовитися від нарізаного хліба – він зіпсується швидше за свого цілого “брата”. Причина збільшення площі для розмноження цвілі. Такий буханець зазвичай зберігається в поліетиленовому пакеті в холодильнику. Таке сховище не підходить – усередині утворюється конденсат, хліб не дихає і швидко наповнюється вологою. Підсумок – він псується дуже швидко.

Друга причина – нарізаний хліб швидко зачерствіє. Він віддає довкіллю більше вологи, ніж звичайний. Оптимально зберігати його в мішечку із полотна. Повернути хлібу свіжість можна, трохи змочивши його водою і відправивши в мікрохвильову піч – це якщо ви все ж вирішили не відмовлятися від такого варіанту хліба.

Третя, і найвагоміша причина не є нарізаний хліб – спосіб його нарізування.

Справа в тому, що на виробництві використовуються спеціальні ножі, які змащуються олією. Як правило, це дешевий продукт, щоб ціна готового виробу не підвищувалась. У результаті – скибочки акуратні, не злипаються і не кришаться.

А іноді, поділилася зі мною подруга, їх обробляють етиловим спиртом, щоби продовжити термін придатності. Користь для здоров’я, ясна річ, у такому разі не буде.

Тому особисто я вирішила спробувати купувати лише цілі буханці й паляниці.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page