fbpx

У вас вдома є кіт, але вам важко виспатися через його нічну активність?: ось декілька порад, які точно стануть вам в нагоді!

У вас вдома є кіт, але вам важко виспатися через його нічну активність? У цей момент нявкання починає посилюватися, ваша кішка починає бігати на всі боки.

Коти, ті котячі, яких ми так любимо, чарівні, поки вони не заважають нам спокійно спати. Ваш кіт також не залишає вас одного вночі? Не хвилюйтеся, ми йдемо на допомогу! Відкрийте для себе в цій статті способи приспати свого вихованця. Ви гарантуєте фізичну форму та хороше самопочуття, а також міцний спокійний сон.

Ваш кіт не дає вам спати? Ось кілька порад, як це виправити

Щовечора, як тільки ви лягаєте на ліжко з думкою та очікуванням добре виспатися, ваша кішка, на відміну від вас, насолоджується зарядом енергії. Він, який цілий день сутулився, раптом починає бути більш активним і збудженим, заважаючи вам спати.

Кішки – це істоти зі звичками, які кардинально відрізняються від людських. Вони люблять дрімати вдень і не сплять більшу частину ночі, на превеликий ваш жаль. Але ми тут, щоб допомогти вам приспати вашого кота, щоб ви могли повністю насолоджуватися ніччю та сном. Ми пропонуємо вам рішення!

Як заспокоїти кішку або кошеня на ніч природним шляхом за допомогою їжі?

Однією з причин, яка не дає вашому коту спати, є, очевидно, їжа. У кішок великий апетит, їм потрібно їсти дуже часто. Тому вони постійно напоготові, як тільки відчувають голод, прибігають просити їсти.

Якщо ви хочете провести спокійну ніч у хороших умовах, щоб вас не турбували, вам потрібно структурувати їх раціон і встановити розпорядок дня. Почніть з того, що годуєте їх приблизно кожні 6 або 8 годин, щоб вони звикли не їсти постійно, коли завгодно. Залиште в межах досяжності кішки тільки миску з водою і сухим кормом. Подавайте йому останню їжу за день приблизно за годину до того, як ляжете спати.

Як і у випадку з дітьми, ви повинні змусити їх інтегрувати речі. Якщо вони звикнуть до цього нового ритуалу, він піде прямо у ванну і засне після останнього прийому їжі за день. Якщо ваша кішка відкриває очі посеред ночі і починає просити їжі, важливо ігнорувати її, навіть якщо це важко. Він діє як природне заспокійливе. Він перекусить тим, що є, і на наступний день сповна насолодиться їжею.

Як приспати кішку або кошеня для гарного сну в домашніх умовах? Відстороніть її від вашої спальні

Щоб бути впевненим у гарному сні, перш за все, вам потрібно просто зачинити двері своєї кімнати, не дозволяючи коту заходити та блукати навколо вас. Спочатку кіт почуватиметься виключеним і будь-що намагатиметься увійти в кімнату, дряпаючи двері лапами та нявкаючи ще голосніше.

Але йому знадобиться всього кілька хвилин, щоб зупинитися і заснути самостійно. Це може здатися жорстоким, але таким чином кішка набуває нових звичок і поступово адаптується до цих нових змін.

У той же час ви можете скористатися нагодою і надати йому зручне ліжко, яке ви розмістите за межами своєї кімнати. Ви можете тримати його в недоступному для вас місці протягом дня, і діставати його тільки після настання темряви. Цей жест спонукатиме його використовувати його та викличе бажання заснути на ньому.

Як приспати агресивного або збудженого кота, граючи з ним?

Як ми зазначали вище, немає нічого кращого, ніж встановлення розпорядку дня, щоб інтегрувати нові звички. Якщо ваш вихованець заважає вам провести ніч, це тому, що йому нудно і у нього ще багато сил для ігор. Давши йому трохи часу на відпочинок, невелику гру перед сном і включивши це в його розпорядок дня, ви будете проводити ночі краще! Ми це гарантуємо!

Ігри та розваги є важливими у повсякденному житті кота. Знайдіть час, щоб пограти з ним протягом дня, і якщо ваш графік не дозволяє цього, приділіть йому час увечері, коли ви повернетеся додому. Якщо кішка втече, вона буде спати, не турбуючи вас, дозволяючи вам у свою чергу мирно пірнути в обійми Морфея.

Ваш кіт у стресі, і ви не знаєте, що робити, щоб його приспати? Залишайте іграшки поруч

Не соромтеся залишати вашій кішці всі предмети та іграшки, які могли б розважити її та стимулювати її цікавість. Маючи грайливий характер, котяча потреба досліджувати різні куточки. Переконайтеся, що він у безпеці як запобіжний захід, і ви можете дозволити йому блукати та дивитися у вікно. Тоді він зможе зайняти свій час, не заважаючи вам спати.

Завдяки цим різним порадам ви досягнете кращих результатів, а ритм вашої кішки буде трохи схожий на ваш. Ваші ночі будуть більш спокійними та менш короткими.

У разі появи симптомів або сумнівів щодо здоров’я вашої тварини важливо проконсультуватися з медичним працівником.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page