fbpx

У вас є домашній улюбленець? Ми ділимось порадами, як з легкістю боротися з шерстю на килимі та інших місцях вашого будинку. Трюк, що полегшить вам прибирання!

У вас є домашній улюбленець? Ми ділимось порадами, як з легкістю боротися з шерстю на килимі та інших місцях вашого будинку. Трюк, що полегшить вам прибирання!

Як прибрати ворсинки з килима? Цей домашній трюк полегшить вам життя!

Шерсть на килимі – поширена проблема, з якою стикаються власники домашніх тварин. Як з цим боротися? Спробуйте використати наші поради.

Час від часу у чотириногих можна помітити посилену линьку. Це фізіологічний процес, пов’язаний з підготовкою вихованця до приходу зими. Протягом цього часу власники собак та кішок повинні врахувати додаткові обов’язки під час прибирання будинку.

Шерсть тварин, що линяє, легко осідає на килимах і підлогових покриттях, і її видалення може бути надзвичайно виснажливим і трудомістким. У цій ситуації може стати в нагоді цей домашній прийом.

Як позбутися ворсинок з килима?

Утримання килима в чистоті – це справжнє випробування, особливо коли наш вихованець любить відпочити на теплій, пухнастій поверхні. Шерсть наших улюбленців видалити доволі складно. У такому випадку ви можете спробувати цей домашнє засіб.

Щоб швидко почистити наш килим, ми можемо використати звичайнісіньку гумову рукавичку. Досить злегка змочити її водою, а потім протерти нею найбільш проблемні місця. Таким чином ви легко очистите забруднену поверхню. Вона також надзвичайно ефективна на килимах з довгим ворсом.

Вас дратує шерсть на килимі? Також використовуйте й інші методи, перевірені нами!

Ви також можете використовувати інші хитрощі, щоб очистити килим від шерсті домашніх тварин.

У цій ситуації також може стати в нагоді звичайна губка для посуду. Замість цього також можна використовувати гумовий омивач вікон.

Просто змочіть його у воді, а потім протріть ним поверхню килима або підлогового покриття. Такі способи варто використовувати і у випадку з шерстю на дивані чи кріслі.

Нехай у вашому домі завжди буде чисто та затишно!

Бережіть себе, своїх рідних та домашніх улюбленців!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page