fbpx

У вас є магніти на холодильнику? Їх варто негайно прибрати: ось якої шкоди вони можуть завдати

У вас є магніти на холодильнику? Їх варто негайно прибрати: ось якої шкоди вони можуть завдати

Коли ми їдемо у відпустку за кордон, першим сувеніром, який спадає на думку, є, безсумнівно, магніт на холодильник. Коли ми повертаємося з відпустки і ще до того, як розпаковуємо свої валізи, ми з гордістю виставляємо їх на дверцята нашого холодильника, як справжню мініатюрну художню галерею. Дивлячись на це, ми одразу поринаємо у спогади про відпочинок удвох чи з друзями. Але чи знаєте ви, що тепер їх потрібно негайно прибрати з холодильника? Ми пояснюємо чому!

Незалежно від того, щоб повісити липку записку, малюнок вашої дитини або залишити солодку записку своїй другій половинці перед виходом, магніти можуть бути дуже корисними! Вони доступні у всіх формах і кольорах, щоб задовольнити будь-які бажання; герб країни, міста чи об’єкта… у кожного свої вподобання. Ми можемо їх зібрати, але хто б міг подумати, що це буде проблемою?

Чому потрібно знімати магніти з холодильника?

Треба сказати: магніти і холодильники не поєднуються! Апріорі ця звичка, яку ми виробляємо з побутовою технікою і яка щоранку піднімає нам настрій, насправді може коштувати нам занадто дорого! Важко здогадатися, який зв’язок? Ну, зачекайте трохи, щоб зрозуміти.

– Як діє магнетизм?

– Магніти пошкоджують поверхню холодильника

Перше, на що варто звернути увагу, це те, що використання магнітів на холодильнику іноді може спричинити подряпини або пошкодження поверхні холодильника (поява плям іржі). Тому рекомендується вибирати плоскі магніти, а не круглі або товсті, щоб мінімізувати ризик пошкодження.

– Магніти небезпечні для сенсорного екрану на дверцятах холодильника

Ви можете вважати ці магнітні об’єкти дуже милими, але ось сумна правда: вони небезпечні для вашого приладу. Щоб було зрозуміло, сьогодні технологічний прогрес досягає свого піку, і це стосується всіх побутових приладів, якими ми користуємося щодня, включно з холодильником.

Останній прогрес у цьому напрямку стосується інтеграції сенсорного екрана на дверях. Однак це нововведення не сумісне з декоративними магнітами. Навпаки, їх присутність може створити магнітостатичне поле, яке може пошкодити пристрій. Щоб уникнути необхідності замінювати дорогий холодильник, радимо негайно зняти ці магніти. Інакше постраждає ваш гаманець і ви будете змушені викласти чималу суму.

Чи небезпечні магніти для старих моделей холодильників?

Слід зазначити, що магніти без проблем можна використовувати на старих моделях холодильників. Однак, якщо у вас є новіша модель і ви хочете відобразити на ній магніти, ви можете отримати залізні пластини, спеціально розроблені для цієї мети. Вони забезпечують магнітну поверхню для демонстрації ваших улюблених магнітів.

Чи небезпечні магніти для нашого здоров’я?

Немає доказів того, що підвішування магнітів на вашому холодильнику може вплинути на якість збереження їжі. Це означає, що ці маленькі магнітні об’єкти не представляють ніякої небезпеки для нашого здоров’я. З іншого боку, відсутність регулярного обслуговування холодильника сприяє появі та розмноженню бактерій, що впливає на його роботу та гігієну їжі. Тож не забувайте ретельно очищати свій пристрій один чи два рази на місяць (або коли він забрудниться).

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page