fbpx
поради
Уникайте використання пральної машини в цей час, вона споживає вдвічі більше енергії

Пральна машина є головним союзником у догляді за вашою щоденною білизною. Це побутовий прилад, який став незамінним у всіх домівках, але споживає багато енергії, особливо в певний час доби. Щоб заощадити, потрібно бути обережним з його використанням. Ми покажемо вам, як це зробити!

Дізнайтеся, як правильно використовувати свій побутовий прилад, щоб уникнути надмірного споживання. Ми збираємося поділитися з вами годинами, протягом яких не можна запускати цикл прання.

Яких годин слід уникати, щоб заощадити енергію?

При постійному зростанні витрат на електроенергію необхідно економити. Тому корисно оптимально використовувати вашу пральну машину, щоб уникнути надмірного споживання енергії. Є рішення, яке економить гроші та оптимально використовує ваш пристрій. Дійсно, увімкнення вашої пральної машини в певні години може призвести до ба-ба-ху вашого рахунку за електроенергію. Але які години бажано уникнути цього надмірного споживання?

Користуйтеся пральною машиною в години пік

Щоб заощадити електроенергію, найкраще використовувати пральну машину в години пік. Для цього ви просто повинні підписатися на відповідну передплату у свого постачальника електроенергії. Таким чином, ви отримаєте вигоду від ціни за кВт-год на 25% нижчої, ніж у непікові години. Хоча цей час залежить від вашого житла та вашого муніципалітету, зазвичай це між 22:00 і 6:00. Ідеальний час, щоб розпочати цикл прання та зменшити рахунок за електроенергію.

Як заощадити електроенергію за допомогою пральної машини?

Економне прання білизни

Щоб заощадити енергію за допомогою пральної машини, вам просто потрібно змінити деякі свої звички. Наприклад, ви можете запустити цикл прання при низькій температурі.

Налаштуйте пральну машину на правильну температуру та виберіть правильну програму прання

Щоб випрати одяг, прання при 20°C або 30°C більш ніж достатньо, щоб зберегти його чистим. Дійсно, коли ви починаєте цикл при високій температурі, наприклад 60°C, ви використовуєте в середньому 80% електроенергії для нагрівання води.

Ви також можете використовувати “економний” режим вашої пральної машини випрати білизну. Тим не менш, щоб заощадити на рахунку за електроенергію, не забувайте повністю заповнювати барабан вашого побутового приладу та не починайте цикл прання з напівпорожньою машиною.

Ви перете більше білизни та оптимізуєте використання пральної машини. Крім того, не використовуйте занадто багато миючих засобів для прання.

Чим більше ви використовуєте, тим більше енергії витрачатиме ваша машина, щоб розчинити його та випрати ваш брудний одяг. Що стосується пом’якшувача тканини, просто замініть його білим оцтом, щоб ваша машина швидко не забруднилася.

Регулярно доглядайте за пральною машиною

Нарешті, не забувайте про регулярний догляд за пральною машиною. Для цього виділіть накип за допомогою натурального продукту, наприклад білого оцту. Також майте на увазі, що збільшена пральна машина споживає більше енергії для прання вашого одягу.

Щоб видалити накип, налийте 1 літр білого оцту та склянку харчової соди в барабан вашого приладу. Потім увімкніть прилад у порожньому стані при температурі 90°C на 1-2 хвилини. Ви також повинні очищати фільтр машини та ущільнення барабана після кожного циклу прання, щоб запобігти поступовому накопиченню бруду.

Тепер ви знаєте, як оптимально використовувати свою пральну машину, заощаджуючи електроенергію. Тому ви більше не матимете жодних сюрпризів, коли отримаєте рахунок за електроенергію, і заощадите гроші завдяки цим кільком порадам.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page