fbpx
Здоров'я
В якому положенні ні в якому разі не можна спати: розповіли лікарі

Неправильне положення тіла під час сну може істотно вплинути на самопочуття людини, заявили лікарі.

Якщо людина спить в положенні на спині з піднятими вгору руками, він сильно ризикує пошкодити нерви в області плечей і шиї.

За словами лікарів, ця поза уві сні – не найпопулярніша. Проте, 50 осіб з тисячі воліють спати саме в цій позиції.

“Якщо ви один з тих, хто спить саме таким чином, постарайтеся припинити робити це. Можливо, так ви відчуваєте себе комфортніше, але це абсолютно неправильний спосіб сну”, – підкреслили терапевти.

Читайте також: 6 СИТУАЦІЙ У ВІДНОСИНАХ, КОЛИ ВАРТО ЗБРЕХАТИ

Як випливає з пояснень медиків, сон на спині з закладанням рук за голову робить сильний тиск на нерви плечового сплетіння.

При постійному тиску нерви в кінці кінців пошкоджуються. Це, наприклад, виражається в тому, що в руках, плечах, потилиці виникають відчуття поколювання й оніміння.

Крім того, фахівці стверджують: в такій позі люди особливо схильні до хропіння. У сплячого на спині з піднятими руками людини на дихальні шляхи виявляється більш сильний тиск, його дихальний прохід звужується, – в результаті виникає хропіння, а також підвищується ризик апное, більш серйозного і небезпечного порушення.

 “Ідеальною позицією вважається сон на спині з руками по боках, оскільки це дозволяє підтримувати здоров’я хребта і шиї. Але при такому відпочинку потрібно уникати великої кількості подушок, так як це може привести до болів в шиї”, – розповіли експерти.

Джерело.

You cannot copy content of this page