fbpx

Відкрийте будь-яку банку за 5 секунд без будь-чиєї допомоги за допомогою легкого трюку

Відкрийте будь-яку банку за 5 секунд без будь-чиєї допомоги за допомогою легкого трюку

Іноді у вас може виявитися тісна баночка, яку важко відкрити. Ця ситуація може викликати розчарування. У цій статті ми покажемо вам простий спосіб легко відкрити щільну банку. Ось як цього досягти.

Не потрібно зміцнювати м’язи або просити допомоги, щоб відкрити тугу банку. Існують геніальні прийоми, які можуть бути корисними для вас, щоб легко подолати цю незручність.

Порада щодо відкриття занадто щільної кришки банки

Будь то банки з варенням або соліннями, кришка може встояти і відмовлятися відкриватися. Це призводить до сильного розчарування. Не панікуйте! Ось трюк, який полегшить відкриття ваших банок.

Хоча відкрити банку вручну може бути складно, існує техніка, яка може перетворити цю роботу на дитячу гру. Візьміть свою банку, потім натисніть на кришку (більше на краї кришки) нижньою частиною долонь обох схрещених рук. Трохи поверніть банку, потім знову натисніть. Повторюйте процес, доки не почуєте тихий звук, який вказує на те, що вона відкрита.

Інший трюк — перевернути банку догори дном і кілька разів постукати по дну відкритою долонею. Ця дія спрямована на підвищення тиску в банці та під кришкою. Потім просто переверніть банку і спробуйте відкрити її знову.

Які ще прийоми, щоб відкрити тугу банку?

Додайте зчеплення вашій банці

Часто все, що потрібно, це краще зчепити кришку банки. Для кращого зчеплення можна використовувати сухий рушник або пластиковий шматок. Покладіть предмет на кришку та поверніть, як зазвичай. Таким чином, відкривати банку буде легше.

Маленька ложка, щоб відкрити вашу банку

Якщо ваша банка з варенням не піддається, незважаючи на всі ваші зусилля, перейдіть на наступний рівень. Все, що вам потрібно, це ложка і просунути її між кришкою і банкою. Впустіть трохи повітря рухом важеля, і ваша банка відкриється, коли тиск скинеться.

Використовуйте тепло, щоб послабити банку

Тепловий удар може допомогти послабити кришку. Цей метод полягає в тому, що банку опускають під гарячу воду або занурюють її, спочатку кришкою, у каструлю, наповнену гарячою водою, на 30 секунд, щоб зволожити гуму. Як варіант, можна скористатися феном. Розгляньте можливість використання сухого кухонного рушника, щоб відкрити кришку після нагрівання.

Використовуйте відкривач для банок

Якщо у вас часто виникають проблеми з відкриванням банок, найкращим рішенням буде придбати механічний або електричний відкривач для банок. Таким чином ви швидко відкриєте непокірні банки.

Полегшіть відкриття банки за допомогою гумки

Можливо, ви цього не знаєте, але вашу банку також можна відкрити гумкою. Нічого складного! Просто загорніть її навколо країв банки, щоб вона міцно тримала кришку. Це дасть вам краще захоплення та забезпечить більше зчеплення вашої кришки. Ваші руки більше не ковзатимуть, і ви зможете відкрити банку.

Крім того, що ці трюки недорогі, вони можуть бути дуже ефективними, допомагаючи вам швидко та без особливих зусиль розблокувати вперті кришки з банок.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page