fbpx
поради
Відомий український лікар Євген Комаровський розкритикував носіння масок в Україні: перетворилася на пропуск у супермаркет, у кожного в кишені валяється

Відомий лікар Євген Комаровський розкритикував носіння масок в Україні. Він заявив, що носіння масок у громадських місцях може захистити тільки в тому разі, якщо регулярно їх міняти.

Про це він написав у своєму блозі в Instagram, передає видання Погляд.

Комаровський розділяє позицію Всесвітньої організації охорони здоров’я про те, що в громадських місцях потрібно обов’язково носити маску.

Однак, на думку лікаря, це має бути або одноразова маска (яку можна одягнути один раз, а потім утилізувати) або багаторазова, яку потрібно регулярно міняти, прати і прасувати.

Зараз маска перетворилася на пропуск у супермаркет, – Євген Комаровський.

Комаровський підкреслив: маски потрібні хворим, щоб вони не заражали оточення своїми виділеннями. Здорових маски не захищають.

“Але там, де неможлива соціальна дистанція або де багато людей перебувають у невентильованих невеликих приміщеннях, маски теоретично здатні захистити. Але це повинна бути правильна маска. Або одноразова  – раз наділи і ввечері утилізували, або багаторазова, яку ви регулярно міняєте, перете, прасуєте”, – написав Комаровський.

“Зараз маска перетворилася на пропуск у супермаркет. У кожного в кишені валяється маска. Тому в такому вигляді, у якому в нас маски якнайширше використовуються, – це абсолютна профанація, яка не має жодного стосунку до логіки і здорового глузду.⁣ І уявити собі, що якась бабуся на свою пенсію купить собі одноразові маски і буде їх кожен день міняти – це смішно”, – додав відомий лікар.

А яка Ваша думка про це?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, sport24

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook