fbpx
поради
Вовчий Місяць – перша повня 2023 року. Це станеться відразу після нового року – до чого це буде і як ми будемо себе почувати?: новорічні маніфестації на цьому етапі обов’язково наберуть сили

Вовчий Місяць – перша повня 2023 року. Це станеться відразу після нового року – до чого це буде і як ми будемо себе почувати?: новорічні маніфестації на цьому етапі обов’язково наберуть сили

Перший повний місяць 2023 року – очікуване явище для тих, хто живе в ритмі Місяця. Новорічні маніфестації на цьому етапі обов’язково наберуть сили. Але чи варто рухатися вперед? Або краще почекати? Нагадаємо, Меркурій і Марс ретроградні в космосі.

Повний місяць у січні 2023: Вовчий місяць

Перший повний місяць 2023 року зависне на небі 6 січня в знаку Рака. Хоча ми асоціюємо Рак із чутливою енергією, Вовчий Місяць — це назва, яку наші предки використовували для опису цієї зимової фази. Січень вони пов’язували з часом, коли голодні вовки постійно “вили на місяць”.

Вони юрмилися впритул до села, лякаючи своєю присутністю. Ніхто в цю пору року не хоче опинитися віч-на-віч з цим голодним хижаком під покровом холодної ночі.

Астрологічний Рак, однак, вказує на те, що цей повний місяць створить відчуття безпеки. Коли вовчий місяць освітлює морозне небо, ми починаємо шукати розради в своєму серці або в обіймах коханої людини.

Січневий повний місяць у Раку: значення в астрології

Відповідно до стародавньої астрології, Рак був героєм, який вирізнявся своєю мужністю, вірністю та готовністю захищати тих, кого любив. Він багато разів ризикував собою заради інших. Міф полягає в тому, що хоча він втратив життя, борючись за своїх близьких, його запам’ятали як велику особистість із ще більшим серцем, яка живе в маленькій морській істоті.

Оскільки Місяць є управителем Раку, цей повний місяць буде сильним досвідом. Це нагадає нам про нашу власну мужність і зв’язок з інтуїцією.

В енергії Рака є м’якість і вразливість, але також і лютість. Ми можемо відчувати бажання встати і боротися за все, що ми любимо і про що найбільше дбаємо.

Перший повний місяць у 2023 році також є чудовим часом, щоб подумати про те, як привнести більше балансу у своє життя. Виконайте коротку вправу. Закінчіть речення у своєму щоденнику: “Зрештою, для мене найважливіше…”.

Подивіться, яка думка спадає на думку. Що вам зараз потрібно? Оскільки Меркурій і Марс ретроградні в космосі, атмосфера буде напруженою. Блокування, затуманювання та дезорієнтація – це відчуття, викликані цими явищами. Ще не час саморозвиватися. Подумайте про те, що вам зараз потрібно для досягнення внутрішнього спокою.

“Під час повного місяця в Раку не змушуйте себе приймати важливе рішення або брати участь у нових проєктах”.

Замість того, щоб шукати відповіді, змиріться з невіглаством. Відпустіть своє бажання контролювати. Зробіть перерву на відпочинок. Ретроградні планети спонукають до роздумів і сповільнення.

Нехай ваша інтуїція попередить вас про те, що ваш розум міг упустити. Замість того, щоб рухатися вперед, використовуйте цей повний місяць, щоб подумати про минулий рік. Внесіть у своє життя більше гармонії та зверніть увагу на свою чутливість.

Запишіть свої думки на аркуші паперу, а потім урочисто спаліть їх. Таким чином ви символічно очищаєтеся від того, що вам більше не служить.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page