fbpx

Вразливість безпеки: якщо ваш маршрутизатор Wi-Fi є в цьому списку, вам бажано його оновити

Великий союзник нашого повсякденного життя, підключення до Інтернету стало важливим у нашому повсякденному житті. Однак, щоб отримати вигоду від високої швидкості, слід враховувати продуктивність вашого маршрутизатора. Для цього потрібно зробити деякі оновлення вашої коробки, щоб гарантувати швидкість вашого з’єднання.

Перегляд відео, спілкування з близькими, замовлення товарів… Бездротове з’єднання Wi-Fi позиціонується як необхідність у повсякденному житті.

Продуктивність вашого обладнання відіграє важливу роль у швидкості та ефективності вашого з’єднання. Netgear, відомий виробник інтернет-обладнання, видав своїм клієнтам попередження, зокрема, коли виявив недолік безпеки переповнення буфера. Це призводить до появи ряду проблем, включаючи постійні збої та спроби отримати доступ до особистих даних із домашньої мережі через дозволи безпеки.

Тому компанія рекомендує всім користувачам оновити свої маршрутизатори. Кожен пристрій має “прошивку”, вбудоване мікропрограмне забезпечення, яке дозволяє йому працювати. Необхідно регулярно оновлювати його, щоб покращити його продуктивність, додати функції та посилити його безпеку. Якщо у вас є широкосмуговий маршрутизатор Netgear, дізнайтеся, як його оновити, щоб вирішити проблему та захистити свою мережу.

Як підтримувати маршрутизатор Netgear в актуальному стані?

Перш за все, ось повний список пристроїв Netgear, на яких виникла проблема, а також версії мікропрограм, які усувають цю незручність, як повідомляє сайт GAMINGDEPUTY FRANCE.

RAX40 виправлено у версії 1.0.2.60

RAX35 виправлено у версії 1.0.2.60

R6400v2 виправлено у версії 1.0.4.122

R6700v3 виправлено у версії 1.0.4.122

R6900P виправлено у версії 1.3.3.152

R7000P виправлено у версії 1.3.3.152

R7000 виправлено у версії 1.0.11.136

R7960P виправлено у версії 1.4.4.94

R8000P виправлено у версії 1.4.4.94

Якщо у вас вдома є один із цих пристроїв, важливо переконатися, що на них встановлено найновіше програмне забезпечення. Це не може бути простіше! Відвідайте сайт підтримки Netgear. Введіть номер моделі в рядок пошуку, а потім виберіть його, коли він з’явиться в спадному меню, що з’явиться. Клацніть на завантаження, а потім виберіть завантаження із заголовком, який починається з версії мікропрограми. Завантажте його, а потім дотримуйтесь порад у посібнику користувача та на сторінці підтримки, щоб установити його.

Чому не можна вимикати Wi-Fi роутер на ніч?

Це сповіщення підтверджує це: вимикати маршрутизатор увечері перед сном і перезапускати його наступного дня є поганою практикою. Дійсно, багато інтернет-провайдерів публікують свої оновлення рано вранці. Якщо вимкнено, оновлення не встановлюватимуться.

Таким чином, вимкнення маршрутизаторів на ніч впливає на оновлення, спрямовані на автоматичну оптимізацію програмного забезпечення. Крім того, маршрутизатори тестуються протягом дня, враховуючи інтенсивне використання широкосмугового з’єднання. Запуск цих оновлень протягом ночі також допомагає уникнути непотрібних збоїв в Інтернеті протягом дня.

Як ви зрозуміли, необхідні оновлення на рівні роутера. Як наслідок, нові функції, краща продуктивність і підвищена безпека.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page