fbpx
поради
Втратила 25 кг, викресливши лише три продукти: Анфіса Чехова поділилася секретом свого неймовірного схуднення

Російська телеведуча й актриса Анфіса Чехова поділилася із шанувальниками секретом схуднення і красивої фігури.

На своїй сторінці в Instagram вона розповіла фоловерам, як втратила майже 25 кг, утримує фігуру в нормі й від яких продуктів довелося відмовитися, пише “Обозреватель”

“З настанням літа мій мозок швиденько зібрав валізи і відчалив у відпустку. Зовсім не знаю, що писати в постах. Тому давайте так, якщо у вас є до мене питання, ставте їх у коментах. Постараюся на все відповісти”, – підбадьорила вона шанувальників.

У коментарях її почали завалювати питаннями, що вона зробила, щоб виглядати так, як зараз. Чехова запевнила, що набирати вагу – це нормально.

Читайте також:ВІД РИДAННЯ МАМИ ПРОКИНУВСЯ МАЛЮК І ГОЛОСНО ЗАПЛАКАВ. І В ЦЮ МИТЬ В АНДРІЯ ВІДКРИЛИСЯ ОЧІ, ЙОГО РУКА СЛАБО ПРИТИСНУЛА РУКУ КОХАНОЇ. ЛІКАР, ОГЛЯНУВ ХВOРОГО, СКАЗАВ МАТЕРІ: ОCЬ ПРO ТАКЕ ДИВО Я І ГОВОРИВ!

“Організм людини – живий! Він, як і все на цій землі, схильний видозмінюватися! Поправлятися іноді – це природний процес! Треба просто менше витрачати сил на жаль і переживання, і приходити в зручну форму, граючи із задоволенням, без мук і драматизму”, – пояснила вона.

Чехова відмовилася від жирного і смаженого. Також намагається уникати вживання cпuртнuх напoїв.

“Не люблю дуже жирне і смажене. Ніякого фритюру і хрусткої скоринки. Aлкoголь теж намагаюся вживати рідше. Молоко не п’ю і в каву не додаю. З молочного – тільки сир, зокрема козиний, і ряжанка”, – додала телеведуча.

Також вона розповіла, що не вирішувала починати процес схуднення. Вона просто це зробила, коли стала активно опрацьовувати свою пcихoлогію. “Відмовилася від м’яса, дріжджів і цукру, з метою оздоровлення, і зайнялася йогою”, – повідомила вона.

Також телеведуча пробувала багато дієт, тайські пігулки, які ледь не коштували їй життя. Російська cекc-бoмба позбавляється від целюліту з допомогою душу Шарко, пробувала п’явки.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

День России. У меня лично нет никакого трепета от этого праздника. Хотя, я рада, что когда-то СССР развалился. Искренне рада. Я в детстве со своим свободолюбивым нравом очень страдала от советских ограничений и запретов. От принятых правил и мнений. Но я не могу назвать себя патриотом. Хотя, когда иностранцы начинают критиковать нашу страну, автоматически пытаюсь её защитить. Потому как жить в стране и не уважать её и не ценить – это как минимум странно. Тогда возникает вопрос: «А почему ты еще здесь?» Мои дорогие подписчики, а вы -патриоты? Чтобы вы хотели изменить в нашей стране, чтобы гордиться тем, что мы в ней живём? Или и так уже гордость берет?

Публикация от Anfisa Chekhova (@achekhova)

facebook