fbpx
поради
Ви коли-небудь замислювалися, коли найкращий час, щоб побалувати себе чашкою кави? Відповідь може вас здивувати!

Що може бути кращим за чашку доброї кави, щоб розпочати день здорово? Це повсякденне життя багатьох людей, і ви можете бути одним із них. Якщо ви серйозно п’єте каву, ви теж не можете собі уявити, як правильно прокинутися, не відчувши стимулюючого запаху кави, що бризкає з вашої кавоварки! Але чи гарна це ідея? Ви коли-небудь замислювалися, коли найкращий час, щоб побалувати себе чашкою кави? Відповідь може вас здивувати!

Кава вранці, під час робочих перерв і вдень після обіду. Багато з вас впізнають себе в цій рутині. Але чи знаєте ви, що є ідеальний час для цього? Це те, що ми збираємося відкрити в цій статті.

Як ви вважаєте, чи найкращий час доби, щоб випити каву – це ранок після пробудження? Насправді, коли ми встаємо з ліжка, наше тіло отримує природну стимуляцію.

Вранці концентрація цього гормону максимальна, він природним чином вивільняє енергію на початку дня за рахунок резервів нашого організму, тому нам не потрібен кофеїн.

Інакше, приймаючи каву вранці, коли ви прокидаєтеся, цей ритм може бути порушений, тому що, даючи додатковий стимул нашому тілу, виробництво кортизолу стає більш обмеженим, і наш організм більше не генерує стільки енергії, скільки мав би. Знайдіть найкращий час доби, щоб насолодитися кавою.

Коли найкраще пити каву? Коли ідеальний час?

Бажано вживати цей напій в середині ранку, а не після пробудження. Дійсно, було б краще дочекатися середини ранку, щоб випити кави. Таким чином, найкращим часом буде з 9:30 до 11:30 ранку (якщо ви прокидаєтеся о 8 ранку), коли рівень кортизолу найнижчий, щоб кофеїн брав верх і підтримував мозок у бадьорості.

Зазвичай кофеїн починає діяти через 30 хвилин. Отже, якщо ви почекаєте дві години, перш ніж випити каву, ваш рівень кортизолу знизиться, і тільки тоді вашому тілу знадобиться додаткова допомога, щоб відновити енергію.

Тепер ви знаєте, в який час доби краще випити першу чашку кави. Ми чудово знаємо, що змінити свої звички важко, але краще дотримуватись відповідних порад експертів, щоб завжди бути у гарній формі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua