fbpx

Ви позичаєте цю річ комусь? Ви також ділитесь своєю енергією: двічі подумайте, перш ніж зважитись на цей крок

Ви позичаєте цю річ комусь? Ви також ділитесь своєю енергією: двічі подумайте, перш ніж зважитись на цей крок

Завжди варто ділитися, але забобони кажуть, що іноді варто бути обережним. Ви позичаєте цю річ комусь? Згідно з повір’ям, ви також віддаєте йому свою енергію. Перш ніж це зробити, краще двічі подумати. Ви можете пошкодувати про це пізніше.

Позичати дрібнички та ділитися – це звичка хорошого друга та сусіда. Однак, виявляється, деякі речі з дому не варто брати в “борг”. Незалежно від того, даєте ви чи приймаєте, варто подумати про те, щоб дати собі важливий інгредієнт. Ви позичаєте цю річ комусь? Ви також віддаєте йому свою енергію. Перевірте, що про це говорять забобони.

Ви позичаєте комусь сіль? Це може бути поганим знаком

Допомога один одному в біді – важлива і приємна частина нашого життя. Однак деякі предмети та інгредієнти мають символічне значення. Одним з таких елементів є сіль, яка часто використовується в магії.

Народні забобони стверджують, що, позичаючи комусь сіль, ви також віддаєте свою енергію. Це працює в обох напрямках. Якщо ви позичаєте у когось сіль, ви можете заволодіти його енергією.

Згідно з цими повір’ями, сіль збирає енергію будинку і людей, їх дій і поточної смуги. Позичена сіль може принести в дім нещастя, а повернути сіль також означає віддати частину своєї енергії, що може зробити вас слабшими.

Однак, якщо ви вирішили позичити сіль, краще не робити цього з рук в руки. Сіль краще покласти в ємність на стіл. Ще один спосіб “обдурити” невдачу – обміняти сіль на щось інше, тобто символічно купити або продати. Це може бути навіть копійка, цукерка або щось інше.

Звідки марновірство про позичання солі?

Чому існував забобон проти позичання солі? Як відомо, колись сіль була дуже цінною. У часи, коли не було холодильників та інших корисних приладів, її використовували для приготування їжі, збереження їжі та забезпечення запасів. Ми всі знаємо марновірство про негативні наслідки розсипання солі.

Кожна сім’я дуже обережно ставилася до запасів цього інгредієнта і неохоче ділилася ним з іншими. Забобон про те, що позичати сіль — це нещастя, ймовірно, виник з метою її раціонального використання. Ймовірно, тому запозичення солі слід було ретельно розглянути, і бажано звести до мінімуму.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page