fbpx
поради
Ви втратили мобільний телефон? Розповідаємо, як його знайти навіть у вимкненому стані

Ви втратили мобільний телефон? Розповідаємо, як його знайти навіть у вимкненому стані

Втрата мобільного телефону – це завжди деморалізуючий досвід, який може викликати почуття розчарування. Будь то крадіжка чи втрата вашого смартфона, знайти його завжди можливо. Незалежно від того, чи це пристрій IOS чи Android, ви можете знайти свій мобільний телефон, навіть якщо він вимкнений.

Фотографії, відео, важливі файли… наші мобільні телефони містять особисту інформацію, яку ми особливо цінуємо. Тим не менш, перше, що робить злодій, як тільки він кладе руку на мобільний, це вимикає його. На щастя, є способи знайти втрачений пристрій, навіть якщо він вимкнений.

Вкрали або втратили мобільний телефон: що робити?

Як запобіжний захід завжди пам’ятайте свій IMEI “Міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання”. Насправді IMEI — це унікальний ідентифікаційний номер, який присвоюється кожному смартфону. Це дозволяє заблокувати мобільний телефон у разі остаточної втрати.

Щоб дізнатися код IMEI свого телефону Android, просто наберіть *#06#, як телефонуючи, і натисніть значок виклику. Номер відображається автоматично.

Щоб дізнатися серійний номер IMEI вашого iPhone, просто перейдіть у “Налаштування”, потім у “Загальні” та натисніть “Інформація”.

Як перший крок, якщо ви втратите свій пристрій з поля зору, наберіть свій номер телефону з іншого мобільного пристрою. Якщо ви забудете, людина, яка знайшла це, може відповісти вам і повернути його вам. Якщо це не втрата, негайно подумайте про зміну паролів. Цей профілактичний захід важливий для захисту ваших конфіденційних даних.

Хоча ці рефлекси важливі у разі втрати смартфона, іноді їх може виявитися недостатньо, щоб відновити його. На щастя, завдяки технологічному розвитку тепер можна знайти телефон. Будьте впевнені, це можливо, навіть якщо останній вимкнено.

Як знайти телефон Android, навіть якщо він вимкнений?

Що стосується системи Android, то мобільні телефони оснащені системним додатком “Android Device Manager”, ще його можна назвати “знайти мій пристрій”. Ця опція відображатиме останнє місцезнаходження вашого телефону у разі крадіжки чи втрати, незалежно від того, увімкнено чи вимкнено.

Крім того, це дозволяє видаляти всі ваші дані віддалено. Немає нічого простішого у використанні! Перейдіть на сайт “Знайти мій пристрій” із комп’ютера, телефону чи планшета. Потім за допомогою адреси Gmail увійдіть у свій обліковий запис Google. З’явиться список пристроїв, підключених до цього облікового запису, виберіть той, який хочете знайти, і ви побачите останнє місцезнаходження пристрою. Ви також можете заблокувати або стерти дані віддалено.

Як знайти телефон Apple?

Якщо ви втратили свій iPhone, функція iOS може дозволити вам віддалено знайти та заблокувати його, щоб запобігти використанню іншими. Однак, щоб відстежити ваш смартфон, необхідно попередньо активувати функції “Знайти мій iPhone” і “Надіслати мою останню позицію”.

Таким чином, у разі втрати або крадіжки ви можете просто отримати доступ до iCloud, на сторінці відобразиться невелика карта, яка показує вам розташування вашого пристрою.

Якщо телефон вимкнено, його місцезнаходження неможливо відстежити в реальному часі, але ви все одно можете отримати останнє місцезнаходження телефону. Однак ця інформація може допомогти вам знайти свій iPhone.

Крім того, якщо ви не можете знайти свій мобільний телефон, ви можете зв’язатися зі своїм оператором телефонного зв’язку та надати йому свій код IMEI. Таким чином, він зможе визначити місцезнаходження телефону та заблокувати його, навіть якщо він вимкнений, це завадить використанню мобільних даних, прийому телефонних дзвінків, а також надсиланню SMS.

Проте з міркувань конфіденційності телефонні оператори не можуть надати вам детальну інформацію. Однак, щоб підвищити шанси знайти ваш смартфон, подумайте про те, щоб подати заяву в поліцію.

Як ви вже зрозуміли, у разі втрати чи крадіжки смартфон цілком можливо знайти, навіть якщо він вимкнений. Однак не забувайте активувати необхідні функції для профілактики.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page