fbpx

Ви втратили PIN-код телефону? Простий трюк, щоб розблокувати його за хвилину

Ви втратили PIN-код телефону? Простий трюк, щоб розблокувати його за хвилину

Загальна паніка: ваш мобільний телефон раптово вимкнувся, а коли ви його знову включаєте, його неможливо розблокувати. Тому що, на жаль, ви зовсім забули свій пароль. Так, це страх багатьох користувачів. Але ми настільки бомбардовані цифровими комбінаціями в нашій голові, що все частіше забуваємо PIN-код, шаблон або пароль для доступу до екрана наших пристроїв.

Ось як розблокувати свій мобільний телефон, якщо ви забули PIN-код

Якщо з вами трапилася така невдача, заспокойтеся, на все є рішення! Можливо, ви цього не знаєте, але існують різні способи розблокувати смартфон без використання PIN-коду. Завдяки цим маленьким хитрощам ви швидко зможете знову дихати та посміхатися.

PIN-код і PUK-код: у чому різниця?

PIN-код або персональний ідентифікаційний номер — це 4-значний код, який служить паролем для захисту вашої SIM-картки. Необхідно дзвонити, надсилати повідомлення або користуватися інтернетом у 4G/5G. Цей код надається вам під час покупки SIM-карти.

Якщо ви введете неправильний PIN-код кілька разів поспіль, вам буде запропоновано ввести PUK-код або ключ розблокування PIN-коду. Цей код, що складається з 8 цифр, дозволяє розблокувати телефон. Зазвичай його можна знайти на листі, який надійшов із SIM-карткою, або на пластиковому тримачі, де була SIM-картка.

Як розблокувати мобільний, якщо ви забули пін-код?

Будь-який мобільний пристрій, смартфон або планшет, має вбудовані засоби безпеки. На жаль, пам’ять іноді може вийти з ладу, і тоді ви можете забути ці коди розблокування. Однак це не завжди є летальним результатом. Щоб передбачити можливу помилку, важливо знати, як інакше розблокувати свій смартфон.

Ось кілька варіантів, про які варто пам’ятати:

Розблокуйте обличчям або відбитком пальця

Комусь це може здатися очевидним, але перше, що потрібно зробити, це спершу перевірити, чи на вашому мобільному телефоні Android налаштований якийсь біометричний захист. Дійсно можливо, що він зможе розпізнати ваше обличчя чи відбитки пальців (або, можливо, відбитки іншого члена родини). Якщо так, то це велике благо: ви зможете розблокувати його в одну мить.

Використовуйте опцію “Smart Lock”.

Якщо ви передбачуваний користувач, ви можете відновити свій пристрій Android, скориставшись опцією Smart Lock. Звичайно, все ще необхідно, щоб ви попередньо визначили умови, необхідні для розблокування пристрою. Таким чином, якщо ви вже авторизували пристрій для розблокування в певному та безпечному місці, вам просто потрібно отримати до нього доступ, щоб скинути PIN-код, ключ або пароль.

Якщо ви вибрали певний комп’ютер для розблокування свого пристрою, піднесіть свій смартфон ближче до цього комп’ютера, а потім спокійно перейдіть до скидання однієї з цих комбінацій розблокування.

Розблокуйте свій мобільний за допомогою опції “Знайти мій мобільний” (лише для Samsung)

У вас є мобільний телефон Samsung? Отже, якщо у вас також є обліковий запис Samsung і ви вже ввімкнули опцію “Знайти мій мобільний” під час процесу налаштування, ви зможете дуже швидко розблокувати проблему.

Дійсно, ви можете використовувати цю функцію, щоб віддалено розблокувати свій мобільний телефон, ніби ви його втратили. Але для цього вам знадобиться знати адресу електронної пошти та пароль, пов’язані з вашим обліковим записом Samsung. Крім того, ваш пристрій має бути ввімкнено та підключено до Інтернету.

Ось як:

Увійдіть на веб-сайт “Знайти мій мобільний” на комп’ютері або іншому пристрої, щоб увійти в обліковий запис Samsung.
Ваш поточний пристрій і номер телефону мають відображатися у верхньому лівому куті сторінки.

Перегляньте параметри праворуч і натисніть “Розблокувати мій пристрій”.

На панелі керування натисніть “Розблокувати”. На екрані з’явиться вікно. Натисніть синю кнопку “Розблокувати”.

Введіть облікові дані свого облікового запису Samsung і натисніть кнопку “Далі”. Це вікно закриється, коли ваш мобільний телефон буде успішно розблоковано.

Розблокуйте телефон за допомогою PUK-коду

PUK-код – це код із 4–8 цифр, який розташований на оригінальній упаковці вашої SIM-картки. Можливо, ви цього не знаєте, але він використовується для розблокування вашого мобільного телефону, якщо ви ввели 3 неправильні PIN-коди. Забули PUK-код? Немає нічого простішого, щоб отримати його: ви можете знайти його, зайшовши в кабінет вашого оператора або звернувшись до служби підтримки клієнтів. Щоб не опинитися в ситуації забутого PIN-коду, радимо змінити PIN-код, як тільки ви вперше використовуєте нову SIM-картку.

Для цього виконайте такі прості дії: – Перейдіть до налаштувань свого смартфона, – Виберіть розділ “Безпека та блокування екрана”, а потім виконайте дії, щоб змінити PIN-код.

Останній спосіб: скидання заводських налаштувань

Нарешті, останнім засобом є скидання заводських даних через меню режиму відновлення. Це досить обмежувальний метод, який слід використовувати лише в екстрених випадках, оскільки, незважаючи на те, що ви попереджаєте, він видаляє всі дані, збережені на вашому мобільному телефоні. До речі, зауважте, що ваш пристрій може мати захист від відновлення заводських налаштувань, який автоматично вмикається на всіх пристроях Android 5.1 і пізніших версій.

Якщо цю функцію ввімкнено, вам буде запропоновано ввести дані вашого облікового запису Google навіть після виконання скидання. Після скидання вам потрібно буде знову налаштувати свій смартфон так, ніби він новий.

Після цього, щоб не повторювати ту саму невдачу, обов’язково запишіть свій новий пароль десь у безпечному місці, подалі від сторонніх очей.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page