fbpx

Вимкніть ці 3 непотрібні параметри телефону: акумулятора вистачить вдвічі довше

Вимкніть ці 3 непотрібні параметри телефону: акумулятора вистачить вдвічі довше

Хто не прагне довшого терміну служби акумулятора? Сьогодні це справжня розкіш мати смартфон бездоганно працездатний протягом кількох годин. Тому що, по правді кажучи, часто трапляється навпаки, що ми проходимо щодня. Ми всі знаємо цю відому крилату фразу: “У мене мало заряду акумулятора” або “мій телефон скоро вимкнеться”. Секрету немає: чим більше ви запитуєте, тим більше на високій швидкості розряджається ваш мобільний. І, як ви, мабуть, уже знаєте, деякі варіанти є набагато енергоємнішими, ніж інші.

Ось функції, які слід частіше вимикати, щоб подовжити термін служби акумулятора.

Акумулятор: ключовий елемент з обмеженим терміном служби

Без попередження, між яскравістю екрана або певними функціями, які активуються, але рідко використовуються, акумулятор розряджається швидше, ніж ви думаєте. Однак, придбавши звичку дезактивувати певні небажані елементи (на даний момент), ви оптимізуєте його більше, і таким чином ви насолоджуєтеся більшою свободою у поводженні зі своїм мобільним телефоном.

Це правда, що деякі моделі смартфонів мають налаштування, які автоматично зменшують споживання батареї: це проста та розумна функція, яка оптимізує та визначає пріоритетність способу активації опцій. На жаль, ця функція доступна не на всіх пристроях.

Однак, ввівши звичку самостійно вимикати певні параметри на своєму мобільному телефоні, ви можете легко продовжити термін служби акумулятора. Як відомо, сьогодні батареї більшості смартфонів є літій-іонними: вони ефективніші, ніж старі моделі, але з часом зношуються та стають менш ефективними, якщо ви збільшуєте кількість помилок або не дбаєте про них.

Які параметри слід вимкнути, щоб продовжити час роботи акумулятора?

Щоб оптимізувати продуктивність батареї та подовжити її автономність, фахівці пропонують вам регулярно відключати певні функції, іноді марні, які споживають багато енергії.

Локалізація

Служби визначення місцезнаходження, безумовно, дуже корисні, коли вони вам потрібні. За винятком того, що більшість людей забувають вимкнути їх і дивуються, побачивши, що акумулятор розряджається занадто швидко. Не секрет, що якщо ви вимкнете ці служби на своєму мобільному телефоні, програми, які використовують ці служби, більше не зможуть отримати доступ до інформації про ваше місцезнаходження через GPS або Wi-Fi вашого пристрою.

Таким чином, це позбавить вас від високого енергоспоживання і, таким чином, ви заощадите більше акумулятора.

Bluetooth

Ми можемо уявити, що ви часто використовуєте опцію Bluetooth, перебуваючи, наприклад, лише в автомобілі. Але вам, мабуть, і не потрібно це постійно. Однак зізнайтеся, що ви часто забуваєте його вимкнути. Деякі смартфони навіть мають можливість увімкнути його автоматично, якщо його не дезактивовано.

Щоб продовжити час роботи батареї Android-пристрою, експерти рекомендують вмикати Bluetooth лише за потреби. Інакше батарея розряджатиметься швидше.

Оновлення програм у фоновому режимі

Нарешті, цей останній параметр дозволяє програмам оновлювати та доставляти новий вміст у фоновому режимі, не перериваючи роботу вашого мобільного телефону. Якщо ви хочете зберегти батарею свого мобільного телефону, прийміть рішення відключати цю опцію якомога частіше.

Як зберегти акумулятор телефону довше?

Щоб акумулятор смартфона зберігся якомога довше, важливо постійно оновлювати програмне забезпечення. Однак перед оновленням рекомендується перевірити відгуки користувачів, щоб уникнути потенційної шкоди вашому смартфону.

Ефективно заряджайте смартфон: краще використовувати розетку, а не USB-порт. Якщо у вас виникли проблеми із заряджанням, перевірте якість кабелю та адаптера за допомогою інших опцій.

Економте енергію: якщо ваш смартфон має екран AMOLED, бажано використовувати чорні шпалери. Це дозволяє не витрачати енергію на відображення чорного кольору.

Уникайте надмірного споживання енергії: найкраще вимкнути автоматичну яскравість смартфона. Він може бути яскравішим, ніж потрібно, і в кінцевому підсумку більше розряджає акумулятор.

Економія енергії: рекомендуємо вимкнути різні технології (NFC, Bluetooth, GPS, Wi-Fi), коли вони вам не потрібні, також бажано видалити програми, які потребують постійної синхронізації, оскільки вони можуть споживати багато енергії.

Нарешті, бажано вимикати смартфон, коли ви ним не користуєтеся. Це дозволить уникнути непотрібного навантаження на акумулятор.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page