fbpx

Я свою Богданку привела на світ в 42 роки. Ми з Ігорем вже й не надіялись на таке чудо. Я всю душу вклала в неї, хотіла, щоб в дитини було все найкраще, але, як виявилося, я упустила найголовніше. Недавно до мене подруга мала приїхати, яку я давно не бачила. Я попросила Богданку пропилососити, поки я з роботи прийду. Я заходжу в квартиру, а все як було, так і залишилося. А моя дочка лежить на дивані з телефоном в руках. І все б нічого, якби не її відповідь

Я свою Богданку привела на світ в 42 роки. Ми з Ігорем вже й не надіялись на таке чудо. Я всю душу вклала в неї, хотіла, щоб в дитини було все найкраще, але, як виявилося, я упустила найголовніше. Недавно до мене подруга мала приїхати, яку я давно не бачила. Я попросила Богданку пропилососити, поки я з роботи прийду. Я заходжу в квартиру, а все як було, так і залишилося. А моя дочка лежить на дивані з телефоном в руках. І все б нічого, якби не її відповідь.

Моя дочка іноді мене дуже сильно дивує. Вона мені може так відповісти, що в мене дар мови пропадає. Вже не знаю, що маю робити з її вихованням. Остання моя надія на вас, що ви порекомендуєте мені, як далі її виховувати, бо я заплуталась…

З чоловіком ми довго не могли мати дітей, скільки не намагались. Минали рік за роком. І я і чоловік пройшли всі можливі і не можливі обстеження. Лікарі розводили руками, бо ніяких “причіпок” не було. Ми обидвоє були здорові.

Та одного дня сталося “ЧУДО”. Боженька вислухав наші молитви. І в той час, коли ми цього вже й не чекали, подарував нам нашу донечку-принцеску, наше маленьке сонечко і квіточку, так любив ніжно називати її татусь.

Мені тоді вже було сорок два, а Ігорю сорок п’ять. Нашому щастю не було меж, коли ми дізнались, що я при надії. І байдуже тоді було, чи то буде син чи донечка, головне, що в нас буде малюк, який отримає від нас багато любові.

Свою донечку ми назвали Богданкою.

Цей маленький клубочок відкрив нам дорогу в щасливе життя наповнене дитячим сміхом, розкиданими по кімнатах іграшками і помальованими фломастерами стінами. На все це я дивилася як на шедеври, в той час, як інші матусі хапаються за голову – як тепер все це стерти.

Та коли нашій Богданці було сім, чоловік дізнався про важку недугу. Майже рік ми боролись за його життя. Та тепер його вже більше немає з нами.

Я тоді дала собі слово, що буду дуже сильною, і у нашої донечки буде все найкраще. З чоловіком ми мали свій маленький бізнес – магазин італійських продуктів. Який процвітав і приносив стабільний дохід.

Тому свою Богдану я балувала, як могла, щоб вона ніколи не відчувала браку уваги і любові.

Це тільки тепер я розумію, що так робити не можна було. Адже Богдана виросла великою егоїсткою, є тільки те, що вона хоче і їй байдуже, чи ти маєш на це змогу.

А ще моя дочка зовсім не вміє мені допомагати. В свої дванадцять, вона постійно в гаджеті і їй діла нема до хатніх справ.

Як мені все виправити я не знаю? Можливо, варто більше з нею розмовляти, та вона мене не хоче навіть слухати.

Ось, наприклад, недавно, я попросила Богданку пропилососити, бо до мене мала приїхати знайома, яку я давно не бачила. Але дочка, мало того, що мене не послухала, так ще й сказала, щоб я нею не командувала, бо вона знає свої права, і може в будь який момент подзвонити певним людям і сказати, що я заставляю її “важко” працювати.

Я тоді проплакала цілий день. За що вона так зі мною? Я всю душу в неї вклала. Я з заздрістю дивлюсь на сусідських дітей. Вони і по дому допомагають, і мило зі старшими спілкуються. А моя весь час не задоволена життям. Все я їй щось винна.

Читайте також: Подарували дітям на весілля гроші, а невістка все вклала в “бізнес”, який себе не виправдав. Блогером вона мріяла стати. Та їх зараз розвелося стільки, що хоч греблю гати. Тільки гроші їй вже ніхто не поверне. Якби мені про це хоч слово хтось сказав, я б знайшла слова, щоб Уляну відмовити. Але якщо я нічого не знала, то зі свахою все інакше, бо вона навіть свої гроші дочці докладала, бо тій не хватало

Я щиро надіюсь, що серед читачів є люди, які стикались з подібними ситуаціями і ви маєте для мене поради чи рекомендації.

Буду дуже сильно вам вдячна.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page