fbpx
поради
Я тиждень спала під дійсно важкою Ковдрою. Ось як це Змінило моє Життя

Багато людей протягом дня відчувають себе знесиленими. Причина – поганий сон. Лише людина, яка добре виспалася, може продуктивно провести день.

Згадайте ті відчуття, коли ви прокидалися під цілою горою ковдр в холодний зимовий день – напевно ви відчували себе виспаними і відпочившими, пише Business Insider. Джерело

Протягом багатьох століть важкі ковдри використовувалися в терапевтичних цілях: для корекції поведінкових і сенсорних розладів, щоб знизити тривожність, депресію, позбавитися від безсоння.

Вся справа в тому, що легкі дотики розбурхують нервову систему, а сильні, але м’які – заспокоюють. Такий ефект вчені називають «вплив на тіло глибокого тиску».

Під час тиску на тіло людини в організмі підвищується рівень мелатоніну і серотоніну, в результаті нервова система розслаблюється, людина заспокоюється. Це впливає на якість сну.

Ось чому батьки туго сповивають дітей – щоб заспокоїти їх.

Важкі ковдри корисні людям, які борються з тривогою, депресією, посттpaвматичним синдромом, розладами сну. Вони стануть в нагоді і тим, хто хоче швидше заснути, краще спати і, можливо, навіть прокинутися в гарному настрої.

Ось відгук людини, яка впродовж тижня спала під важкою ковдрою: “Це було казково. Цілих сім днів чудового сну!

Після пробудження я не могла згадати, коли заснула і що мені снилося. Якщо я прокидалася посеред ночі, мені вистачало кількох хвилин, щоб знову поринути в сон. Мій настрій покращився, я стала більш енергійною, але я не знаю – чи пов’язано це з ковдрою.

Можливо, всі ці бонуси – результат хорошого і повноцінного сну”.

Читайте також: З трюком, яким поділився зі мною кухар італійського ресторану, я стала богинею на кухні. І це все – Лимон! 

Вага ковдри в ідеалі повинна скласти 10% від вашої власної ваги. Є спеціальні ковдри з кишеньками на блискавках, куди можна засипати гречку або спеціальні мікросфери.

Пам’ятайте: вага ковдри повинна бути такою, щоб ви відчували приємний тиск, а не тягар і задуху.

Якщо ви шукаєте легкий, природний спосіб зменшити стрес і занепокоєння, або просто хочете покращити сон, перестати крутитися, обов’язково спробуйте важку ковдру!

Обов’язково випробуйте її переваги на собі! Будьте здорові!

facebook