fbpx

Як легко позбутися від шерсті домашніх улюбленців при пранні речей в пральній машинці: “трюк”, який вас не лише здивує, а й зачарує своєю дією!

Як легко позбутися від шерсті домашніх улюбленців при пранні речей в пральній машинці: “трюк”, який вас не лише здивує, а й зачарує своєю дією!

Майже всі власники домашніх собак і кішок знають, наскільки неприємною проблемою може бути шерсть на меблях і одязі. Проте виявляється, що один хитрий трюк під час прання швидко очистить тканини від шерсті.

Звичайно, існує багато способів боротьби з позбавленням від собачої або котячої шерсті. Власники домашніх тварин із задоволенням купують різні засоби по догляду їх улюбленців. У магазинах також можна купити спеціальні рукавички або щітки, які допоможуть видалити шерсть з одягу чи інших предметів.

Більшості також добре відомий популярний рулон з самоклеючими наповнювачами, який підходить для чищення одягу. Однак слід пам’ятати, що він може пошкодити делікатні, наприклад, вовняні або шовкові тканини, а на інших залишити сліди клею.

Як позбутися від шерсті при пранні речей в пральній машинці?

Шерсть можна видалити з одягу простим пранням. Однак недостатньо просто закинути речі в пральну машину, додати порошок, рідину і встановити програму. Частина волосся, звичайно, злипається в клубки, які можна вийняти з пральної машини. На жаль, інші, більш міцно вкорінені, так і залишаться недоторканими.

Щоб вони від’єдналися від одягу, потрібно використовувати патент з чистою губкою. Це може бути як губка для ванни, так і губка для миття посуду. Вона повинна бути новою, яка раніше не використовувалася.

Просто помістіть її в барабан пральної машини разом з брудним одягом і просто запустіть обрану програму прання. Під час прання до губки прилипне шерсть, і одяг залишиться чистим.

Губку, якою ми лише позбавлялися від шерсті на одязі, можна використовувати повторно. Тільки не забудьте очистити її від усіх ворсинок. Тепла вода і трохи терпіння можуть допомогти.

У господарських магазинах можна купити спеціальні “антиворсові” кульки, які використовуються точно так само, як губки.

Пам’ятайте, що проблема буде меншою, якщо ми будемо регулярно й ретельно чистити свого улюбленця.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page