fbpx
поради
Як назавжди позбутися запаху сирих і затхлих шаф? Досить одного простого інгредієнта

Як назавжди позбутися запаху сирих і затхлих шаф? Досить одного простого інгредієнта

Ви з завзятістю доглядаєте за гардеробом, сумлінно прибираючи кожну кімнату. Незважаючи ні на що, вас часто чекають неприємні сюрпризи. І, погодьтеся, немає нічого більш дратівливого і неприємного, ніж відчувати сильний затхлий запах, коли ви відкриваєте свої шафи та ящики.

Вам стає нудотно, коли ви бачите, що ваш новий або щойно випраний одяг просякнувся цим нестерпним запахом.

Іншими словами, неприємно прати улюблену сукню, ретельно складати її в шафу, і в той день, коли ви хочете її одягнути, виявити, що вона пахне затхлістю. Як уникнути такої неприємності? Існують перевірені рішення цієї проблеми. Сьогодні ми збираємося надати вам кілька безпомилкових прийомів, щоб позбутися цієї проблеми.

Будьте впевнені, ваш одяг завжди буде свіжим і ароматним.

Чому в гардеробі з’являється цвіль?

У шафі, ящиках чи будь-якому іншому предметі меблів цвіль зазвичай утворюється, коли меблі встановлені у вологому місці будинку. Таким чином, вологість є основною причиною неприємного запаху, який виникає через цвіль.

Отже, проблему потрібно вирішити вище за течією, тобто спочатку потрібно усунути вологість у будинку. Проте є багато дуже розумних природних порад і засобів, які можуть допомогти розвіяти неприємні запахи, які накопичуються в шафі та просочують ваш одяг.

Це явище виникає, зокрема, коли уражені меблі знаходяться в прямому контакті з мокрими та вологими стінами. Перш за все, візьміть рефлекс відсунути свою шафу від стіни хоча б на 5 сантиметрів.

Ось деякі природні засоби від затхлого запаху в шафах.

Однак ми хотіли б зазначити, що наступні поради діють лише протягом певного періоду часу. Якщо проблема не зникає, а рівень вологості у вашому домі високий, необхідно буде періодично повторювати ці рішення або принаймні щойно ви помітите дивні запахи у своїй шафі чи ящиках.

Важливо: щоб на меблях не утворилася цвіль, її потрібно час від часу провітрювати. Не забувайте часто відкривати шафи та комоди, щоб забезпечити належну циркуляцію повітря. І, перш за все, не робіть помилки, кладучи в шафи ще трохи вологий одяг. Це найкращий спосіб позбутися затхлих запахів.

Ось які рішення слід прийняти:

Газета

Цей особливий тип переробленого паперу, який продається в будь-якому кіоску, особливо підходить для поглинання цвілі та її неприємного запаху. Все, що вам потрібно зробити, це вистелити всередині вашої шафи та ящиків аркушами газети. Видаліть їх через 2-3 дні та промийте це місце розчином води та відбілювача. Неприємні запахи на деякий час зникнуть.

Кавова гуща

Відомо, що навіть кава вбирає неприємні запахи. Кавова гуща також є чудовим дезодорантом, який можна використовувати для різноманітних домашніх завдань.

Поставте кілька невеликих мисок із кавовою гущею на дно шафи та в ящики. Той самий принцип, що й у попередній пораді, замініть їх через 2-3 дні, доки не зникне затхлий запах.

Харчова сода або білий оцет

Нарешті, ці два інгредієнти добре відомі у світі побутової хімії. Вони справжні союзники, які ефективно відстежують цвіль і швидко нейтралізують неприємні запахи. Ви можете по черзі приготувати суміш вода/бікарбонат і вода/білий оцет (у рівних частинах).

Все, що вам потрібно зробити, це змочити ганчірку в одному з цих засобів і ретельно потерти меблі зсередини. Якщо ви бажаєте, ви навіть можете додати кілька крапель ефірної олії лаванди (або будь-який інший ароматизатор на ваш вибір), щоб надати меблям ароматної свіжості.

Ваш одяг буде вільний від неприємних запахів!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page