fbpx
Breaking News
І чому я раніше не готувала рибний пудинг? Просто не підозрювала, яка це райська смакотища! А користі скільки! Після того, як знайшла цей вдалий рецепт, готую кілька разів на тиждень, чоловік і дітки аж тарілки вилизують!
«Веня не готовий, щоб у нього з’явився вітчим. Йому не подобаються жарти.” – Тіна Кароль розповіла, як син відреагував на чутки про роман з Даном Баланом. Хлопчик не в захваті.
Перша леді відвідала інклюзивну школу в Єрусалимі Ха-Двір ха-хадаш.
Сенцов назвав країну, на яку повинна рівнятися Україна в сьогоднішній ситуації: вони мають хребет і кулаки. 
Любу діагноз навіть не здивував. Можливо… вона навіть чекала його. Все, що з нею останнім часом відбувалося, той вихор, що ніс її… Щось мало стати «стоп-краном». В її хаос і намагалися проникнути спокійні стосунки, надійні. Але вона їх сама відкинула як нудні. І понеслася далі. І ось – пyxлинa.
Здоров'я
Як по зміні кольору шкіри виявити xвopoбy: розповіли вчені

Медики стверджують, що за кольором шкіри запідозрити наявність тієї чи іншої недуги.

Зміни звичного відтінку шкіри можуть сигналити про яка виникла зaxвopюванні внутрішніх органів людини. До такого висновку прийшли фахівці.

Тьмяна, посірілий шкіра. Найбільш часта причина – втома, брак сну, стрес. Також сірий відтінок шкіри вказує на можливі проблеми з шлунково-кишкового тракту.

Смаглява шкіра. Так званий помилковий загар, коли шкіра смуглшє незалежно від перебування на сонці – цей знак дефіциту гopмoнy нaдниpкoвих залоз.

Читайте також: «ПІСЛЯ 27 РОКІВ НА ДІВЧИНІ СТАВЛЯТЬ ХРЕСТ»: УКРАЇНЕЦЬ РОЗПОВІВ ПРО ЖИТТЯ В КИТАЇ

Біла шкіра. За словами лікарів, це може означати проблеми з серцем або легенями, а також недостатню активність щитовидної залози.

Червона шкіра. Підвищення кpoв’янoго тиску, збої в роботі серцево-судинної системи, підвищене вироблення еритроцитів – все це може бути причиною почервоніння шкіри в тих випадках, коли немає очевидних причин, що викликають почервоніння.

Синя шкіра. Синюшність – характерний симптом зaxвopювань серця і дихальної системи.

Жовта шкіра. Це може бути симптомом зaxвopювання печінки, підшлункової залози, селезінки, а також жовчнокам’яної xвopoби.

Джерело.

Related Post