fbpx
поради
Як посилити сигнал WiFi вдома: товсті стіни більше не будуть перешкодою

Як посилити сигнал WiFi вдома: товсті стіни більше не будуть перешкодою

Часто ми думаємо, що сигнал Wi-Fi слабшає через товщину стін. Але будьте впевнені, посилити сигнал останнього можна, використовуючи прості та економічні засоби. Ваше з’єднання стане ще швидшим!

Чи був у вас збій сигналу Wi-Fi? Для цього не потрібно міняти роутер. Дійсно, є прості способи поліпшити якість сигналу останнього.

Як можна покращити сигнал Wi-Fi?

Не задумуючись про зміну маршрутизатора, можна покращити сигнал Wi-Fi. І недаремно деякі поради покращать ваше підключення.

1. Розмістіть Wi-Fi в центральній кімнаті будинку

Щоб отримати кращий сигнал, маршрутизатор має бути ідеально розміщений для кращого підключення. Тому його доцільно розмістити в одній з центральних кімнат будинку, а саме у вітальні. З поважної причини стіни сповільнюють сигнал Wi-Fi.

2. Розташуйте Wi-Fi-роутер у максимально відкритому місці

Дійсно, також рекомендується розміщувати Wi-Fi на максимально чіткому місці і бажано на висоті. З іншого боку, розміщення маршрутизатора біля землі, між книгами або на підставці під телевізор значно зменшує потужність сигналу.

3. Перенесіть Wi-Fi подалі від іншого бездротового обладнання

Щоб скористатися перевагами кращого з’єднання та використовувати всі максимальні можливості Wi-Fi, бажано залишити два метри між маршрутизатором Wi – Fi та іншим бездротовим обладнанням, зокрема стаціонарним телефоном, мікрохвильовою піччю або іншою технікою. Таким чином ви уникнете перешкод, використовуючи всі можливості маршрутизатора.

4. Використовуйте повторювач Wi-Fi

Якщо ваше інтернет-з’єднання слабке, особливо в приміщеннях, розташованих далеко від маршрутизатора, рекомендується використовувати ретранслятор Wi-Fi для покращення покриття. Щоб останнє працювало найкраще, розмістіть його посередині між маршрутизатором і зоною, де ви хочете насолоджуватися з’єднанням. Якщо роутер знаходиться надто далеко, сигнал буде занадто слабким.

Якщо вам потрібно краще покриття, ви завжди можете підключити розширювач до маршрутизатора за допомогою міжміського кабелю Ethernet.

5. Виберіть Wi-Fi 5 ГГц

Якщо ваш маршрутизатор підтримує частоту 5 ГГц, рекомендується вибрати його для роботи на останній. З поважних причин частота 2,4 ГГц використовується багатьма обладнанням і пристроями, такими як Bluetooth і мікрохвильові печі, які можуть створювати перешкоди для сигналів. У цьому випадку обов’язково налаштуйте роутер, вибравши частоту 5 ГГц. Крім того, нові моделі мають опцію Band steering, яка підтримує обидві частоти одночасно, 2,4 ГГц і 5 ГГц.

6. Якщо ви змінюєте свій ПК, переконайтеся, що він сумісний з Wi-Fi 6 або Wi-Fi 6E

Для кращого підключення краще використовувати комп’ютер, сумісний зі стандартом Wi-Fi 6 або Wi-Fi 6E. Ці стандарти перевершують Wi – Fi 5 . Крім того, ця частота зворотно сумісна з усіма старими стандартами Wi-Fi.

Слабкий сигнал Wi-Fi не є чимось страшним. Кілька розумних порад і прийомів допоможуть вам значно збільшити покриття вашої мережі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page