fbpx
поради
Як розпаковувати продукти з магазину. За якість та безпечність продуктів відповідають компанії, які організовують доставку українцям. Але ось що потрібно знати!

За якість та безпечність продуктів відповідають компанії, які організовують доставку українцям. Але ось що вам обов’язково потрібно знати! Джерело

Продукти, придбані у супермаркеті, або після онлайн-доставки потрібно перекласти до домашньої чистої ємності, а пакети – викинути, щоб не допустити можливого проникнення чогось до організму. Про це розповів головний санлікар країни Віктор Ляшко.

Після цього руки необхідно ретельно вимити з милом під водою щонайменше 45 секунд.

Також Віктор Ляшко наголосив, що онлайн-доставка продуктів є цілком безпечною. Оскільки, згідно із законом до приготування і пакування їжі, допускають винятково здорових людей.

За виконанням цих правил стежать органи контролю. А за якість та безпечність відповідають компанії, які організовують доставку продуктів українцям.

«Коли ми розпаковуємо упаковку, ми перекладаємо продукти харчування в домашню тару, яка промита і чиста, все інше ми передаємо на утилізацію. Після цього миємо руки під проточною водою, щонайменше 45 секунд гарно обробляючи їх милом», – каже він.

При цьому, за його словами, антибактеріальне мило не рекомендовано використовувати, достатньо звичайного мила і проточної води.

Фото ілюстративне – zt.20minut.ua

You cannot copy content of this page