fbpx
поради
Як вберегтися від вірусів і застуд, якщо вони чатують всюди? Адже всім нам хочеться восени якомога менше шмигати носом і кхекати. Ці прості поради від медиків точно зменшать ризик підхватити нeжить і її «друзів»

Прості поради, як лишитися здоровим восени!

Ноги – у тепло!

Змерзли ноги – чекай наслідків, це знали ще наші бабусі. Тож важливо одягатися по погоді, а головне – щоб ноги, руки і голова були в теплі.

Провітрюйте оселю і офіс
Свіже повітря загартовує організм і зміцнює імунітет, тому провітрюйте приміщення, у якому проводите багато часу.

Спіть більше

Не менше 7-8 годин – тоді організм з легкістю розпізнає вірус і нейтралізує його. А через хронічне недосипання він втрачає здатність що-небудь розрізняти, і людина починає хворіти.

Мийте руки
Під час зростання простудних захворювань важливо мити руки частіше, ніж звичайно. Щоб не заразитися у транспорті, на роботі або в школі, варто стежити за гігієною рук.

Гуляйте

Свіже повітря підбадьорить, загартує і позбавить від негативних емоцій, що накопичилися за день. А стреси, як відомо, пригнічують імунітет. Частіше дивіться на небо!

Гармонійне харчування

У боротьбі з вірусами допоможе збалансоване харчування. Потрібно їсти якомога більше продуктів, які містять білки, не забувайте про кисломолочні продукти, фрукти та овочі.

Вакцинація

Дієвою профілактикою грипу є вакцинація. Найвдаліший час для цього – кінець вересня-початок жовтня. Але робити щеплення необхідно тільки з дозволу лікаря – є протипоказання.
Джерело

facebook