fbpx
поради
Яk зaлучити в своє життя чоловіка, щастя, успіх: секрет дуже простий і лежить на поверхні

Яk зaлучити в своє життя чоловіка, щастя, успіх: секрет дуже простий і лежить на поверхні.

“Жінки запитують, як залучити чоловіка. Відповідь дуже проста – навчіться насолоджуватися. Чим сильніше насолода, тим більше число чоловіків захочуть випробувати це почуття разом з вами. Енергетика насолоди – це найсильніший засіб залучення до себе людей”. Лін Бао Джерело

Секрет твого успіху і досягнення будь-якої твоєї мети дуже простий і лежить на поверхні. Навчися любити себе і насолоджуйся всім, що ти робиш!

Людська енергетика відіграє величезну роль в її житті, а якою вона буде, залежить тільки від тебе. Як жінка ти володієш сильнішим і чуттєвим енергетичним полем, яке можеш використовувати в своїх інтересах і в свою користь.

Читайте також:СМАКУЮЧИ ЦEЙ СНІДАНОК, Я ВТРАТИЛА 2,5 КГ ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ, ОСОБЛИВО ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ЖИРОВИХ ВІДКЛАДЕНЬ НАВКОЛО ЖИВОТА. ВIН НAДЗВИЧAЙНО ПOЖИВНИЙ І КОPИСНИЙ! РЕКOМEНДУЮ!

Який чоловік відмовиться випробувати ту насолоду разом з тобою і встоїть перед твоїми чарами, якщо ти сама так любиш себе і насолоджуєшся собою. Повір, оточуючі це відчувають, і вони будуть тягнуться до тебе.

Потрібно вміти насолоджуватися абсолютно всім, проживати із задоволенням кожну мить – починаючи від насолоди чашечкою чаю і закінчуючи неспішною вечірньою прогулянкою, нехай навіть це буде прогулянка від роботи до будинку.

Їж, пий, працюй, вдихай аромат ранкового повітря, дивись на світ із задоволенням. Навчися насолоджуватися моментами самотності і смутку, також як моментами радості і свята в твоєму житті.

Як навчитися насолоджуватися кожним моментом свого життя?

Потрібно почати з любові до себе! Будь незалежна від чоловічої любові, почни з розуміння того, що ти самодостатня особистість, яка щаслива сама по собі і сама може обдарувати любов’ю будь-кого.

Усвідомивши, що ти можеш бути щаслива і без чоловіка, ти почнеш насолоджуватися життям. А навчившись це робити, повір, він не змусить себе довго чекати і захоче розділити твоє щасливе життя з тобою. Оточи себе тим, що тобі подобається, до дрібниць, будь завжди доглянутою і красивою, не економ на собі.

Зрозумій, ти не повинна намагатися для когось, ти повинна намагатися для себе, потрібно, щоб сподобалося тобі, а не комусь.

Створи в своєму будинку інтер’єр, такий, як ти хочеш; красиво сервіруй стіл і подавай їжу, навіть якщо ти одна; дивись фільми, які ти любиш; слухай улюблену музику; наповни ванну своїми ароматами; купи постільнy бiлuзнy, про якy давно мріяла; зміни свій гардероб; зроби манікюр; сходи на масаж – одним словом, почни себе любити.

Ти побачиш, наскільки кардинально зміниться твоє життя і ставлення оточуючих до тебе! Хіба хтось захоче відвернутися від сонячної, життєрадісної і щасливої ​​людини?

Живи в насолоді, Люба … І нехай весь світ зачекає!

facebook