fbpx

Як зарядити мобільний телефон, якщо немає електрики? Чудовий трюк, який допомагає в наш нелегкий час

Сьогодні, коли ми виходимо з дому, ми всі боїмося побачити, як наш смартфон розряджається швидше, ніж очікувалося. Незважаючи на всі наші запобіжні заходи та хоча іноді ми беремо зарядний пристрій із собою, трапляється, що ми опиняємось поблизу без електрики.

Як же тоді зарядити акумулятор без електрики? Майте на увазі, що існують різні цікаві альтернативи, щоб не опинитися в пастці. Ось кілька порад, як оптимізувати зарядку мобільного телефону без використання електричного струму.

Як зарядити смартфон без розетки?

Нові оновлення, на жаль, скорочують термін служби батареї наших мобільних телефонів. Проте з кожним з нас буває паніка через те, що наш мобільний телефон заряджений лише на 10%. Якщо трохи пощастить, у вас під рукою буде зарядний пристрій або ви попросите друга позичити вам свій.

Крім того, відсутність розетки – ви в біді! Будьте певні, для цього типу проблем є рішення. Щоб швидко виправити ситуацію, ми дамо вам кілька порад, щоб ніколи не розряджався акумулятор.

З USB кабелем і комп’ютером

Смартфон можна заряджати від комп’ютера або ноутбука. Перше правило, щоб цей трюк був ефективним, це мати під рукою кабель USB. Тож вам потрібно знайти комп’ютер із живленням від батареї, який сумісний із вашим кабелем USB.

Переконайтеся, що рівень заряду батареї ефективно зростає та живлення мобільного телефону належним чином. Звичайно, це може зайняти деякий час, але це чудовий варіант, коли у вас мало енергії.

В автівці

У разі відключення електроенергії ви також можете підключити мобільний телефон до автомобіля. Просто переконайтеся, що у вас є адаптер кабелю USB, сумісний із вашим мобільним телефоном. Ваш пристрій швидко заряджається і одразу починає працювати.

З сонячною зарядкою

Чи знаєте ви, що існують портативні сонячні зарядні пристрої, які використовують енергію з користю для навколишнього середовища? Вони заряджають енергією, яку поглинають від сонця, і особливо корисні, коли ви перебуваєте у відпустці влітку або на сонячному місці.

Просто залиште зарядний пристрій на сонці в горизонтальному положенні, щоб він поступово заряджався. Хоп, потім ви підключаєте його до свого пристрою і вуаля!

З портативним акумулятором

Щоб компенсувати відключення електроенергії або зарядити пристрій без електричної розетки, вам потрібно отримати портативний акумулятор. Це буде дуже корисно для вас у різних випадках або екстрених ситуаціях. Рекомендуємо не забувати заряджати його перед виходом на вулицю та завжди мати при собі USB-кабель.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page