fbpx

Які дріжджі краще використовувати для випікання пасок

Які дріжджі краще використовувати для випікання паски? Ви точно задавалися цим питанням, якщо надаєте перевагу домашній великодній випічці.

Я вважаю, що приготовлена своїми руками паска завжди вийде смачнішою. Перепробувавши всі варіанти, ми зі свекрухою точно вирішили, які дріжджі використати!

Які дріжджі краще використовувати для пасок: сухі, живі чи закваску

  • Сухі швидкодіючі дріжджі

Такий варіант підходить для господинь, які не мають багато часу. За кілька годин навіть сирна паска вийде пишною. Обов’язково дотримуйтесь пропорцій, вказаних на упаковці. Інакше є ризик зробити пасхальне частування надто пористим та розсипчастим.

  • Живі дріжджі

Такі ще називають пресованими. Вони продаються у невеликих брикетах. Працюють вони довго, але тісто стає ароматним на етапі підняття. Безумовно, готові паски будуть пишними та ароматними.

  • Закваска

Це варіант для просунутих господинь. Насправді закваска — це ж дріжджі, але вирощені вдома. Витратити на приготування закваски доведеться цілий тиждень. Крім того, такі дріжджі потребують постійної уваги. Але, будьте впевнені, паски вийдуть м’якими та смачними.

Якщо ж у вас зовсім немає часу на дріжджову випічку, використовуйте розпушувач. Звичайно, паска стане більше схожою на кекс, але все-таки домашній! А ви випікаєте паски вдома чи купуєте вже готові? Діліться рецептами найуспішніших!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page