Які предмети не варто тримати у ванній?: вони не тільки накопичуються там без потреби, але й ризикують з часом пошкодитися

Які предмети не варто тримати у ванній?: вони не тільки накопичуються там без потреби, але й ризикують з часом пошкодитися

Втомилися від продуктів, що накопичуються у вашій ванній кімнаті? Ви повинні розібратися: тому що ми занадто часто зберігаємо там предмети, які там не належать. Ці продукти не тільки накопичуються там без потреби, але й ризикують з часом пошкодитися.

Майте на увазі, наприклад, що там не можна зберігати бритву чи тример для бороди. Тому важливо знати найкращі методи утримання цієї кімнати в порядку та безпеці. Дізнайтеся, чому ваша бритва та інші повсякденні предмети повинні бути подалі від вашої ванної кімнати.

Чому б не тримати бритви у ванній?

Зберігати бритви у ванній — дуже поширена помилка. Насправді дуже практично мати їх під рукою, оскільки ритуал гоління зазвичай виконується перед дзеркалом або під душем. Але ви не знаєте, що умови в цьому приміщенні навряд чи підходять для зберігання бритви: вологість може спричинити швидке затуплення лез, а також окислення металу та появу іржі. Іншими словами, бритва ризикує зіпсуватися раніше часу, і вона, перш за все, легше стане центром бактерій.

Зауважте, що бритва – не єдиний предмет, який не можна тримати у ванній кімнаті. Через повсюдність гарячого та вологого повітря багато інших елементів можуть постраждати від наслідків. Нижче ви знайдете цілий список речей, які потрібно видалити зі своєї ванної кімнати.

Буфери

Набагато простіше і зручніше зберігати всі жіночі “штучки” в затишному куточку ванної кімнати, але це не ідеальне місце для їх зберігання. Насправді більшість виробників рекомендують зберігати їх у прохолодному сухому місці, оскільки у вологому середовищі з часом можуть розвинутися бактерії та цвіль.

Електронні пристрої

Ні для кого не секрет, що вода та електроніка не змішуються. Тому настійно рекомендується тримати, сушарку чи інші випрямлячі поза ванною кімнатою. Окрім потенційної небезпеки, якій ви піддаєтеся, постійне вологе середовище може легко пошкодити ваші пристрої, металеві компоненти яких у підсумку іржавіють або піддаються корозії. Особливо, якщо піддається впливу високого рівня вологості.

Книги

Оскільки це храм добробуту, який сприяє відпочинку та розслабленню, нерідко у ванній кімнаті зберігаються журнали чи навіть кілька романів. Зараз багато людей почали читати книгу під час купання або гортати газету у ванній. Але це велика помилка. Оскільки папір, як відомо, вбирає вологу, на книжках частіше з’являється пліснява, якщо вони занурені у таке вологе середовище. Тому бажано встановлювати їх, наприклад, на полицю біля ванної кімнати, щоб не порушувати свій ритуал читання та уникати проблем.

Ювелірні вироби

Ювелірні вироби також не терплять вологого середовища, особливо якщо вони виготовлені зі срібла 928 проби, матеріалу, який швидко тьмяніє у вологому приміщенні. Замість того, щоб тримати свою скриньку з прикрасами на стійці у ванній кімнаті або на полиці біля водних шляхів, було б набагато краще зберігати її у вашій спальні на туалетному столику або поставити у вітрині. Ваші прикраси не потемніють і збережуть свій блиск з першого дня.

Лаки для нігтів

При належному догляді пляшка лаку для нігтів може прослужити багато років. На жаль, якщо він буде постійно піддаватися впливу вологості і температурних коливань, ви помітно скоротите термін його служби. Краще зберігати його в прохолодному, темному місці, наприклад, у ящику спальні або шафі. Завжди буде в робочому стані!

Що не варто тримати у ванній серед літа

Парфуми

Для багатьох людей зберігати свій набір парфумів у ванній кімнаті є звичайною справою. Але тому не варто дивуватися, якщо смак ваших ароматів з часом псується. Зіткнувшись із надмірною вологістю, яка панує в цій кімнаті, парфум легше втрачає інтенсивність, а його випарник може перестати працювати належним чином.

Засоби для макіяжу

Можливо, ви цього не знаєте, але гаряче, вологе повітря у ванній кімнаті також не сприяє довговічності косметичних засобів. В таких умовах багато косметичних засобів швидко втрачають свої властивості. Помади, наприклад, розм’якшуються і розчиняються повільно. Тому, якщо ви хочете уникнути випадкових витрат і не пошкодити улюблені вироби надто швидко, краще знайдіть для них безпечніше місце в іншому місці.

Ліки

Як правило, аптечка знаходиться у ванній кімнаті. Знову ж таки, з міркувань практичності, ми вважаємо, що завжди краще зберігати ваші ліки в цьому місці. Але це навряд чи найкраще місце для зберігання, особливо в спеку. Вологість і коливання температури можуть вплинути на ваші ліки. Це ризикує послабити їх ефективність або навіть зробити їх шкідливими для вашого здоров’я. Завжди вибирайте прохолодне сухе місце.

Кисті для макіяжу

Ви зберігаєте пензлики для макіяжу у ванній? Погана ідея. Це найкращий спосіб для них утримувати бактерії. Водяна пара піднімає бруд і пил, які осідають там майже відразу. А потім, без попередження, ви переносите їх на своє обличчя, коли наносите макіяж або під час ритуалу догляду за шкірою.

Як ефективно організувати шафку у ванній?

Хочете організувати цю шафу як професіонал? Це правда, що захаращена і неохайна шафа часто заважає вам знайти потрібні продукти в даний момент. Тим більше, що з часом у нас з’являється погана звичка накопичувати предмети, і в результаті – хаос. Навігація в цьому безладі стає справжньою проблемою.

Ось кілька розумних порад щодо ретельного розташування меблів, щоб отримати гарний огляд і заощадити час:

Сортуйте предмети за терміном придатності та частотою використання.

Переконайтеся, що вироби добре видно за допомогою додаткового освітлення.

Використовуйте перегородки для ящиків.

Зберігайте схожі речі разом в акрилових контейнерах.

Тримайте інструменти для укладання під рукою.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua