fbpx
поради
Які речі в домі дають енергію, а які забирають? Практичні поради, які допоможуть зробити ваше життя кращим та радісним

Практичні поради, які допоможуть зробити Ваше життя безпечніше, краще, радісніше

Які речі Добрі, а які Злі?

З роками наші квартири наповнюються самими різноманітними предметами і речами – від потрібних, використовуваних в побуті, до прикрашають інтер’єри кімнат. Джерело.

Ось деякі практичні поради, які допоможуть зробити Ваше життя безпечніше, краще, радісніше.

Накликають біду:

1. Статуетки голубів, ворон, сорок, болотних птахів, орлів, лелек приносять нещастя.

2. Статуетка слона з хоботом вгору (сурмить) – приносить в будинок удачу і допомагає перемогти недоброзичливців, а слон хоботом вниз (сплячий) – несе в будинок смуток, тугу, депресію, часті важкі думки, стреси.

3. Скульптура собаки або лева, що сидять на задніх лапах і з відкритою пащею, несе нещастя, так як притягує до себе нечисту силу, одночасно позбавляючи людину інтуїції.

4. Подарунки, що не припали до душі, принесуть нещастя, якщо від них не позбутися, так як подаровані з недобрими почуттями або з наклепів.

5. Картини, естампи із зображенням чогось дискомфортного для погляду порушують душевний спокій, заважають духовному вдосконаленню, послаблюють пам’ять.

6. Будь-яке зображення риб робить вас уразливими для наведення псування і пристріту, а також притягує до дому злодіїв.

7. Морські мушлі, які багато хто любить привозити в якості сувенірів з півдня, на жаль, теж приносять нещастя, так як призводять до погіршення роботи судин і серця.

8. Роги тварин можуть стати причиною втрати близької людини або розлуки з ним , провокують хвороби і душевні травми.

9. Гіпсові фігурки і статуетки погані тим, що заважають зосередитися на найголовнішому, відволікають від нагальних справ, послаблюють волю, відводять людину в світ ілюзій.

10. Посуд зі сколами і тріщинами втрачає енергетичну цілісність і, відповідно, порушує енергетику їжі, або знижуючи її енергетичну цінність, або роблячи її зовсім негативною. Є або пити з такого посуду – тільки шкодити собі.

11. Ножі, залишені на столі на ніч, акумулюють негативну енергію і притягують всяку нечисть, яка, отримуючи енергетичне підживлення від цього ножа, надовго залишається в будинку, порушуючи сон, спокій і затишок домочадців.

Крім того, цей ніж стає небезпечним, так як їм легше нанести собі раптові і несподівані порізи. Такими ж властивостями володіють ножі з обламаними або вищербленими лезами. Їх не треба намагатися привести в порядок, а слід потайки закопати в землю.

12. Старі зношені тапочки або іншу стару взуття потрібно викидати, а не складати в шафки і галошниці, так як вони притягують до їх власнику псування, пристріт і наклепи.

13. Маленькі сільнички, з яких часто висипається сіль, і вона до того ж весь час накопичується на бортах, – теж річ в будинку небажана. Вони мають властивість провокувати сварки, інтриги, чвари і навіть скандали з бійкою, притягують злі плітки.

14. Китайські ліхтарики – аж ніяк не кращий елемент декору приміщень, так як вони викликають раптові необгрунтовані страхи і тугу.

15. Віник в будинку завжди символізує гроші, але тут є свої нюанси. Користуватися старим, стертим віником – значить, накликати розорення або довгий безгрошів’я. Тримати старий віник в будинку – значить, накликати на себе збитки через хворобу.

Підмітати підлогу ввечері за прикметою означає вимітати гроші з дому – достатку не буде. Тому споконвіку підлоги підмітали в першій половині дня.

16. Живі рослини, стебла яких увивають стіни (крім винограду), мають властивість притягувати до господарів будинку різноманітні хвороби.

Несуть добро:

1. Предмети побуту з народної розписом (Жостово, Палех, Хохлома, Гжель і т. Д.) Сприятливо впливають на нервову систему, піднімають настрій.

Це пояснюється тим, що кожен малюнок на них – це магічний символ або знак, що прийшов з глибини століть, службовець оберегом здоров’я, талісманом мудрості, інтуїції і добробуту (т. Е. Допомагає вам знайти їх).

2. Матрьошка з парною кількістю фігурок є оберегом на гроші, достаток, допомагає уникнути банкрутства, а також зберігає існуюче добробут і здоров’я. З непарною кількістю фігурок – оберігає від лихого непрошеного гостя, пристріту, хвороби і сімейних сварок.

3. Вишиті квітами теплих тонів диванні подушки є оберегом подружньої любові, холодних тонів – розвивають дар передчуття невдачі, вишивка із зображенням квітів – зберігає від розлуки з коханою людиною, вишитий орнамент – оберігає від раптової небезпеки, вишивка із зображенням людей, пейзажів, будівель – допомагає зберегти успіх в різних ділових починаннях.

4. Вироблена хутряна шкура, за давньою приймете, сприяє вдалій торгівлі, збільшенню капіталу, а також оберігає нажите раніше.

5. Фікус створює навколо себе позитивну ауру, допомагає зосередитися, заспокоїтися після стресу, погасити нервозність, нормалізує енергетику в будинку.

Для відновлення фізичного та душевного здоров’я посидьте ввечері півгодини близько фікуса, тримаючи його лист між долонями і закривши очі, подумки розкажіть йому про свої невдачі, і він допоможе позбутися від негативних думок і емоцій.

6. Фігурка ведмедя, поставлена на чільне місце, захищає будинок від нечисті і злих чар, є оберегом сімейного вогнища, а також зберігає грошовий достаток у домі. Вона повинна перебувати поперемінно то в кімнаті, то на кухні.

7. Колосся пшениці, жита, вівса, поставлені у вазу (вони можуть бути навіть штучними), завжди сприяють тільки благополуччю, багатству, здоров’ю, затишку і спокою в будинку. Вони прекрасно нейтралізують струми негативної енергії.

Тому в період з 25 грудня по 6 січня рекомендується постійно тримати на столі вазу з печивом, бубликами, сухарями, хлібцями, так як це забезпечить в ці дні вигідні грошові домовленості, отримання великої суми грошей, можливо звістка про спадщину або заповіті.

8. Сильним оберегом від пристріту і псування є ікона з назвою Семистрільна. Розташована навпроти вхідних дверей, вона не тільки захистить вас від пристріту і гостей з недобрими намірами, але і не дозволить їм навіть наблизитися до ваших дверей.

З її появою в будинку стає менше скандалів і конфліктів, лихослів’я і злоби, які можуть виникнути через дрібниці.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook