fbpx
поради
Які риси характеру у жінок приваблюють чоловіків

Коли чоловік закохується в жінку, він починає помічати в ній набагато більше, ніж просто її зовнішню привабливість.

Є риси характеру, які діють на хлопців як магніт. Джерело

  • Почуття гумору

Життя – це виклик, але наявність почуття гумору означає, що ви здатні побачити щось хороше навіть у найбільш непрості часи.

  • Цікавий співрозмовник

Навряд чи ви зважитеся познайомити зі своєю мамою або зводити в хороший ресторан дівчину, яка звикла спілкуватися на підвищених тонах і з рясним використанням нецензурних слів.

Люди намагаються уникати гучних персонажів. Така поведінка свідчить про те, що подібним особистостям не вистачає яскравості, яку вони намагаються компенсувати ось таким чином.

На їх фоні виграшно виглядають жінки, які виражають свої думки ясно і спокійно. Така жінка у відносинах зазвичай займає активну, самодостатню позицію.

Читайте також: Чоловік дає мені гроші в борг

  • Загадковість

Є причина, по якій нас тягне до невідомого. Таємничість, яка полягає в жінці, стимулює природну цікавість і збуджує почуття.

Жінка, яку можна вивчати грань за гранню, активізує нашу уяву. Тому постарайтеся утриматися, якщо це можливо, і не поставати відразу ж відкритою книгою.

Залиште місце для загадки, діліться своїми таємницями поступово.

  • Елегантність

Елегантна жінка піклується про свою зовнішність, гігієну і манерах, але не одержима ними.

Вона прагне, щоб люди відчували себе бажаними гостями, щоб їм було комфортно поряд з нею, тому що вона ніжна, ввічлива і турботлива.

Related Post

facebook