fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Здоров'я
Якщо на 10 днів відмовитися від кави і соків: що станеться з тiлoм

Несподіваний відповідь на це питання підказали медики. Вода, безперечно, потрібна. Але пити тільки воду нудно і не смачно.

Тому часто замість води ми п’ємо соки, кава або чай. А що, буде, якщо на 10 днів повністю відмовитися від будь-яких напоїв, залишивши тільки чисту воду. Відповідь підказали медики.

Bи схуднете

Вода не містить калорій, на відміну від інших напоїв, які ви напевно п’єте достатньо багато. Тому ваша добова норма калорій істотно знизиться.

Читайте також: ВЧЕНІ: ЧОМУ НЕ МОЖНА ЧИСТИТИ ЗУБИ ПІСЛЯ СНІДАНКУ

Крім того, чиста вода сприяє очищенню організму від шлаків і токсинів, що ще більше сприяє втраті саме зайвих кілограмів. А ще вода допомагає вгамувати апетит, тому за обідом ви будете з’їдати набагато менше.

Ваш мeтaбoлiзм прискориться

Вода сприяє прискоренню процесу обміну речовин. Тому чим більше саме чистої води ви випиваєте, тим краще ваш метаболізм. А це і запорука стрункої фігури, і красива шкіра, і відчуття легкості.

Ви відзначите “просвітлення”

Вода допомагає підтримувати баланс рідини в організмі. А це в першу чергу відбивається на нервовій системі в цілому, і на роботі мозку зокрема. Тому думки стануть свіже, реакції – швидше, а настрій піде на зліт.

Джерело.

Related Post