fbpx

Якщо натиснути цю кнопку, ви зменшите витрату палива на 10%: хоча існує багато способів заощадити паливо, очевидно, що більшість людей нерозумно використовують функції своїх автомобілів

Якщо натиснути цю кнопку, ви зменшите витрату палива на 10%: хоча існує багато способів заощадити паливо, очевидно, що більшість людей нерозумно використовують функції своїх автомобілів

Ціни на пальне рідко коли були такими високими, як сьогодні, що змушує більшість автомобілістів шукати різні способи заощадити гроші. У такому контексті добре вдатися до всіх маленьких хитрощів. Тому звертаємо вашу увагу на використання кнопки на вашому автомобілі.

Хоча існує багато способів заощадити паливо, очевидно, що більшість людей нерозумно використовують функції своїх автомобілів. Доказ: ця кнопка зменшує споживання палива.

Як за допомогою кнопки “Старт/Стоп” зменшити витрату палива?

Незважаючи на зростання цін на пальне, є кілька хитрощів, які допоможуть вам заощадити. Тільки їх мало хто знає. Одна з них стосується кнопки “Пуск/Стоп”, яка зазвичай позначається великою літерою “А”, обведеною стрілкою. Принцип роботи цієї кнопки: зупиніть двигун, як тільки автомобіль зупиниться, наприклад, у заторі або на червоне світло. Щойно ви натискаєте на педаль газу або знімаєте ногу з гальма, ваш автомобіль перезаводиться.

Ця проста система, за словами виробників автомобілів, заощадить до 10% палива, зменшить забруднюючі викиди, такі як викиди CO2 і шумове забруднення.

Економія палива до 10%: знову ж таки, за словами виробників автомобілів, цей механізм зменшує споживання палива під час руху в годину пік. Іншими словами, економія досягається частими зупинками двигуна.

Зменшені викиди забруднюючих речовин: споживаючи менше палива, система “Старт-стоп” обмежує викиди CO2. Таким чином, економія палива еквівалентна зменшенню викидів CO2 на 19 грамів на кілометр.

Зменшення шумового забруднення: це теж одна з переваг цієї системи. Дійсно, водій отримує кращий досвід водіння завдяки, серед іншого, зменшенню вібрації двигуна під час різних зупинок. Корисно у разі інтенсивного руху.

Тим не менш, багато автомобілістів вирішують відключити цю функцію, оскільки не знають про її роль. Інші роблять це тому, що їм просто не подобається, коли двигун часто зупиняється, а потім знову запускається. Але з огляду на послуги, які він може надавати, доцільно використовувати його, коли зупинки значно перевищують 10 секунд.

Незважаючи ні на що, корисність системи “Старт-стоп” повинна розглядатися в перспективі. Навіть якщо це економить до 10% пального, останнє спостерігається лише у випадку заторів, тоді як у міській їзді воно падає до 3% . Крім того, на шосе не вдалося досягти економії палива. Таким чином, принцип “Старт-Стоп” буде особливо корисний водіям, які їздять містом і їздять звичайними маршрутами в густонаселених районах. Однак слід також враховувати вплив цієї системи на акумулятор автомобіля.

Кнопка “Пуск і стоп”: який вплив на акумулятор вашого автомобіля?

Перш за все, варто уточнити, що стартер – це елемент, який в процесі експлуатації може піддаватися передчасному зносу. Хоча деякі деталі розроблені таким чином, щоб витримувати повторний запуск після зупинки, не всі автомобілі обладнані ними.

Що стосується системи “Старт-стоп”, то вона особливо вимоглива, оскільки постійно споживає акумулятор. Отже, здатність останнього до перезарядки знижується в середньостроковій перспективі, що в кінцевому підсумку значно виснажує його.

Якщо ви хочете уникнути цього сценарію, радимо вибрати більш витривалі батареї в довгостроковій перспективі. Для цього також передбачено кілька типів акумуляторів.

На закінчення відзначимо перш за все, що використовувати систему “Старт-стоп” рекомендується в двох конкретних сценаріях: під час затору і при русі в міських умовах. Таким чином, ви зможете заощадити паливо.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page