fbpx
Про жінок
Якщо ви на даний час сама – це привід знайти в цьому аж 7 вагомих плюсів! Цікаво, чи ви з ними згодні?

 

Життя на самоті має масу своїх переваг. Протягом десятиліть дослідження доводять, що  шлюб забезпечує надмірне навантаження на здоров’я і душу. Шлюб взагалі-то може бути шкідливий і для психічного здоров’я, і ​​для організму в цілому. Чи знаєте ви, що, наприклад, сім’янини частіше страждають від хронічних захворювань в зрілому віці?

 

І ось 7 доказів, що на самоті може бути добре:

 

Ви можете бути навіть щасливішою!

 

Не вірте всьому, що пишуть в жіночих журналах. Ви думаєте, бути одній – це погано?

Дослідники з Нової Зеландії вивчили життя 4000 чоловіків і жінок у віці від 18 до 94 років і виявили, що самотні люди частіше відчувають себе щасливими, ніж ті, хто вже давно в шлюбі.

І це не єдиний доказ. У 2014 році Journal of Psychophysiology провів своє дослідження і прийшов до висновку, що в довгостроковій перспективі шлюб у більшій частині сімейних людей викликає більше негативних емоційних реакцій, ніж позитивних. Більш того, незадоволеність своїми відносинами – фактор ризику для розвитку депресії.

 

Вам  буде простіше підтримувати вагу.

 

Відносини впливають на вагу. Одне австралійське дослідження  вивчило 350 наречених. Дослідники встановили, що через шість місяців після того, як жінка говорить «так», вона набирає в середньому 3 кг.

У 2013 році журнал Health Psychology вивчив історії і здоров’я 169 подружніх пар. Майже всі 338 молодих людей суттєво додали у вазі через чотири роки спільного життя. Причину всі називали одну і ту ж: “раз життя склалося, то можна розслабитися і не намагатися утримувати вагу”.

 

Самотні жінки частіше займаються спортом.

 

Ті, у кого немає пари, часто вибирають нову трасу для велосипедної прогулянки, а не місце для вечері. Згідно з останнім опитуванням, тільки 27% дорослих британців займаються спортом рекомендовані 150 хвилин в тиждень.

Проте, 63% одиноких жінок дотримуються цього правила. Серед самотніх або розлучених чоловіків таких – 37%.

Дослідники говорять, що всьому виною збільшення зобов’язань, яке ви берете на себе, коли вступаєте в шлюб. У вас маса справ за межами офісу. Вам потрібно більше, ніж одинакам, витрачати часу на прибирання.

 

У самотніх жінок міцніші зв’язки зі своїми друзями.

 

У дам (і хлопців), які ніколи не перебували у шлюбі, набагато надійніші і міцні відносини з братами, сестрами і друзями.

У 2010 році дослідження, що охопило 300 000 чоловіків, показало, що люди, у яких немає міцного і широкого кола спілкування, мають на 50% більший ризик померти достроково, не доживши до старості. Причина – в роботі імунної системи. Якщо у вас багато друзів, і ви ведете активне соціальне життя, то вам простіше розслабитися, відігнати стрес і вивітрити хвороби. Ви знаєте, що є люди, на яких ви можете покластися, і це здорово полегшує  життя.

 

У самотніх людей менше проблем з грошима.

 

Деякі думають, що відносини – це сонце і троянди, але це майже завжди не так. Ви не можете тринькати гроші довго. Їх просто не вистачить.

Дослідження, проведене в 2004 році, показало на прикладі 2000 дорослих людей, що одна третина всіх пар регулярно лається на грунті відносин партнера з грошима.

76% сімейних людей зізнаються, що хоча б раз брехали партнеру, применшуючи свої витрати. Якщо ж ви самі вирішуєте, як витрачати свої гроші, то стресу з цього приводу у вас немає.

 

У вас більше шансів досягти успіху в кар’єрі.

 

Утриматися від відносин на початку кар’єри – мудре рішення, якщо ви хочете піднятися на вершину. Молоді бездітні і незаміжні жінки в таких великих містах, як Нью-Йорк і Лос-Анджелес, заробляють в середньому на 15% більше одружених чоловіків.

Швидкий старт кар’єри – це дуже важливо, якщо ви хочете стати босом. Відносини ж, як відомо, часто заважають зосередитися на роботі.

Дослідження показують, що високоосвічені жінки, як правило, заводять міцні і стабільні відносини, але пізніше, ніж інші. Так що не парся: в кінцевому рахунку все складеться. Це показує статистика.

 

Ви захищаєте своє серце.

 

Бути одною – значить, не страждати від романтичних мук. А це знижує ймовірність розвитку проблем з серцем в зрілому віці. Докази цієї тези з’явилися у Університету штату Мічиган в 2014 році.

Дослідники вивчали життя 1000 заміжніх дам і кавалерів протягом п’яти років після весілля. Виявилося, що невдалий шлюб приносить серцю більше шкоди, ніж користі – хороший. Особливо вірно це для жінок.

Так що стабільна самотність все ж іноді краще палких, але коротких романів.

Згодні чи ні?..

Джерело

facebook