fbpx
поради
Якщо вже обираєте на сніданок запашну каву – то ось із чим її найкраще поєднувати: розповіли дієтологи.

Дієтологи розповіли, з чим найкраще пити каву на сніданок

Багато людей вважають за краще каву вранці, однак деякі з них звикли стикатися з проблемою вибору ласощів до гарячого напою. Які ж смаки ідеально поєднуються з ароматним і бадьорим напоєм?

Цукерки та шоколад

Кава з шоколадом – це незабутнє задоволення, особливо якщо мова йде про пористий шоколад. Однак багато експертів сходяться на думці, що замість молочного шоколаду і різних шоколадних цукерок каву доцільно поєднувати з чорним натуральним шоколадом. Це привнесе в “застілля” не тільки гарний настрій, але також подарує організму надзвичайну користь.

Випічка

Дієтологи радять обирати саме гарячу випічку. У будь-якому поважному кафе ви зможете побачити різні сорти цих ласощів. І це не просто так, адже кава і хлібобулочні вироби – найкращий перекус, який можна собі дозволити.

Читайте також: ПОТІННЯ УВІ СНІ НЕ МОЖНА ІГНОРУВАТИ! А ЯКЩО ВИ ВІД НЬОГО НАВІТЬ ПРОКИДАЄТЕСЯ – ТИМ ПАЧЕ. ОСЬ ЧОМУ: ВЧЕНІ РОЗПОВІЛИ, ПРО ЩО СВІДЧИТЬ ТАКЕ ЯВИЩЕ.

Фрукти

Багато експертів радять додавати фрукти до кави. Всі типи фруктів містять вітаміни, калій, харчові волокна і мають мало калорій. Найкраще підійде для корисного перекусу банан.

Крім того, лікарі рекомендують поїсти через 20-30 хвилин після вживання кави. Це потрібно робити для того, щоб дія хлорогенової кислоти на слизову оболонку шлyнka не виявилася руйнівною.

Кава має безліч корисних впливів на організм. Відомо, що вона блокує рецептор A2A, який викликає погіршення мислення, пам’яті і сприяє виробленню гормонів стресу.

Джерело: 

facebook